Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Carnikavā jūrā pazūd cilvēks; viņa meklēšana turpinās.

Jūrā Carnikavā meklē cilvēku - viņš tajā iegājis un pazudis

112
2015. gada 14. novembrī 10:25 2015. gada 14. novembrī 10:25
Carnikavā jūrā naktī uz sestdienu iegājis cilvēks un pazudis.

Plkst.00.25 VUGD saņēmis izsaukumu ar informāciju, ka jūrā iegājis hidrotērpā ģērbies cilvēks, kurš nav atgriezies. Zināms, ka cilvēks jūrā devies ar gumijas laivu.

VUGD speciālisti pārmeklējuši jūras piekrasti, jūras spēku kuģis veicis meklēšanas darbus ūdeni, taču cilvēku nav izdevies atrast. Sestdien meklēšanas darbus plānots turpināt, gadījumā, ja uzlabosies laika apstākļi, tajos iesaistot helikopteru.

Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta pārstāve Līva Veita informēja, ka vīrietis, kurš devies jūrā ar laivu zvejot, līdz atbildīgo dienestu piesaistīšanai, tur bija pavadījis jau trīs stundas.

Saņemot informāciju par notikušo, uz notikuma vietu nosūtīts krasta apsardzes kuģi KA-06 „Gaisma” un Valsts robežsardzes kuģis RK-19, kura apkalpe, ievērojot dreifēšanas trajektoriju, veic meklēšanas rajona pārbaudi. Tika arī dots norīkojums pacelties Gaisa aviācijas bāzes helikopteram, bet laika apstākļu dēļ tas nebija iespējams. Vīrietim laivā iespējams ir bijis individuālais glābšanas aprīkojums, patreiz vēl notiek meklēšanas rajona pārmeklēšana. Glābšanas operācija turpinās.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 40 izsaukumiem, no kuriem 12 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 23 - ar dažādiem glābšanas darbiem.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Godinot Latvijas neatkarību, jāslavē arī čekisti un slepkavas 58
Kāda ir ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas diēta un iemīļotākie ēdieni? 5
Policija atklāj vietas, kur varētu atrasties 12 jaunie pārvietojamie fotoradari
Pievienot komentāru