Carnikavā jūrā pazūd cilvēks; viņa meklēšana turpinās.

Jūrā Carnikavā meklē cilvēku - viņš tajā iegājis un pazudis

Ziņas
2015. gada 14. novembrī 10:25
Carnikavā jūrā naktī uz sestdienu iegājis cilvēks un pazudis.

Plkst.00.25 VUGD saņēmis izsaukumu ar informāciju, ka jūrā iegājis hidrotērpā ģērbies cilvēks, kurš nav atgriezies. Zināms, ka cilvēks jūrā devies ar gumijas laivu.

VUGD speciālisti pārmeklējuši jūras piekrasti, jūras spēku kuģis veicis meklēšanas darbus ūdeni, taču cilvēku nav izdevies atrast. Sestdien meklēšanas darbus plānots turpināt, gadījumā, ja uzlabosies laika apstākļi, tajos iesaistot helikopteru.

Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta pārstāve Līva Veita informēja, ka vīrietis, kurš devies jūrā ar laivu zvejot, līdz atbildīgo dienestu piesaistīšanai, tur bija pavadījis jau trīs stundas.

Saņemot informāciju par notikušo, uz notikuma vietu nosūtīts krasta apsardzes kuģi KA-06 „Gaisma” un Valsts robežsardzes kuģis RK-19, kura apkalpe, ievērojot dreifēšanas trajektoriju, veic meklēšanas rajona pārbaudi. Tika arī dots norīkojums pacelties Gaisa aviācijas bāzes helikopteram, bet laika apstākļu dēļ tas nebija iespējams. Vīrietim laivā iespējams ir bijis individuālais glābšanas aprīkojums, patreiz vēl notiek meklēšanas rajona pārmeklēšana. Glābšanas operācija turpinās.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 40 izsaukumiem, no kuriem 12 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 23 - ar dažādiem glābšanas darbiem.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA

Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 29
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 77
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 10