Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Marija Naumova: „Dod, Dievs, lai nekad un nekur šai naktij nebūtu turpinājuma!”

Marija Naumova par notiekošo Parīzē: "Vienīgais, ko varu izdarīt, ir lūgt Dievu un nodot asinis" 55

Sabiedrība
2015. gada 14. novembrī 20:33 2015. gada 14. novembrī 20:33
Kā zināms, Parīzē dzīvo arī Latvijā mīlētā dziedātāja Marija Naumova ar savu ģimeni. Viņa sociālajā vietnē facebook.com. raksta par piedzīvoto, savām sajūtām pēc šausmīgajiem teroraktiem un to, kāda patlaban ir Parīze. Kasjauns.lv jau vēstīja, ka piektdien, 13.novembrī, īsi pēc vienpadsmitiem vakarā pēc Latvijas laikā Parīzē viens pēc otra notika sprādzieni un šaušanas, kas kopumā paņēmušas jau vismaz 129 cilvēku dzīvības, bet vēl 352 cilvēki ir ievainoti.

„Es nekad nebiju domājusi, ka tā var notikt arī ar mani, ka no rīta pamodīšos un būs sācies karš... Šodien Parīzē, vienā no skaistākajām pasaules pilsētām, ir šāda sajūta - ielas tukšas, un tajā pašā laikā, rindas ar cilvēkiem, kas vēlas nodot asinis, sabiedriskais transports strādā daļējas slodzes režīmā, viss ir ciet, gaisā patrulē helikopteri, visur ieslēgti TV, radio, internets, ļaudis sazvanās, sarakstās, lai pārliecinātos, ka ar draugiem, tuviniekiem viss kārtībā. Un apkārt jaušamas lielas bailes,” raksta dziedātāja. „Vakar visu dienu izjutu bailes- neizskaidrojami, tas bija nemiers un bailes, bet to norakstīju uz zvaigžņu stāvokli, piektdienu 13-to, pat palūdzu vīru, lai šoreiz viņš izņem bērnu no dārziņa.” Naumova ļoti pārdzīvo arī par pašu neaizsargātāko sabiedrības daļu - par bērniem.”Vēlētos notiekošo nosaukt par murgainu sapni, bet, lai vai cik tas ir sāpīgi, šis kļūst par daļu īstenības, mūsu dzīves un galvenais - nākotni mūsu mīļajiem bērniem,” skatuves māksliniece turpina stāstīt par savām sajūtām pēc teroraktiem.

„Galvā ir viena vienīga doma, ko es varu darīt, lai kaut nedaudz vērstu lietas par labu, tomēr nekas vairāk kā litrs nodotu asiņu un lūgšanu nenāk prātā. To arī darām. Visdziļāko līdzjūtību sūtu visiem, kas šajā baisajā naktī zaudēja savus mīļos. Lai miers mirušo dvēselēm. Dod Dievs, lai nekad un nekur šai naktij nebūtu turpinājuma. Lai mūsu sirdis nekļūtu ļaunas un atriebību alkstošas. Mieru, mīlestību, līdzcietību, piedošanu un pieņemšanu mums visiem... Parīze, 2015.gada 14.novembrī.”

Kasjauns.lv/foto: Rojs Maizītis / Aigars Hibneris

Citi šobrīd lasa

Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 8
Rīdzinieks Deniss nopircis dzīvokli, kas trīc no trolejbusiem. Neko darīt īsti nevar 18
"Spēlmaņu naktī" triumfē Briķe un Jakovels un režisors Zemļanskis ar "Precībām" 4
Skatīt visus komentārus