Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Vīrietis atklāj 3 vienkāršus soļus, kā īsā laikā iemācīties runāt angliski

Sabiedrība
2015. gada 14. novembrī 21:55 2015. gada 14. novembrī 21:55
“Pāris “klik-klik” programmā un pēc divām nedēļām es jau runāju angliski!” – stāsta Kārlis Feldmanis (49). Lasi interviju ar Kārli un uzzini, kā ar īpašu metodi tu vari iemācīties angļu valodu 14 dienās. TIKAI ŠODIEN – saņem 55% atlaidi angļu valodas programmai!

– Vai iepriekš esat mācījies angļu valodu?

– Skolā angļu valodu mācījos divus gadus. Cik nu mācījos… Tolaik domāju, ka angļu valodu man dzīvē nekur nevajadzēs.Bet ir pienākuši  citi laiki – šodien bez angļu valodas  tu esi nulle.

– Kā izlēmāt uzsākt angļu valodas programmu pēc Šveices metodes?

– Angļu valodu man prasīja darbā… Pirms uzsāku programmu, ilgi biju stiepis garumā, jo nav  laika kursiem, nav arī liekas naudas. Bet realitātē, angļu valoda šodien ir vajadzīga pilnīgi visur – darbā, datorā, uz ielas un ceļojumos. Šveices metodi ieteica draugs, kurš divās nedēļās pabeidza programmu, dabūja sertifikātu un bija ļoti apmierināts. Nolēmu pamēģināt, jo labāk mācos mājās, nekā tērēju laiku un lielu naudu valodu kursos. Piereģistrējos Šveices metodes mājaslapā un saņēmu programmu.

– Kā notika mācīšanās?

– Man jau šķiet, ka programma ir izveidota vienkārši un neprasa nekādas zināšans datoros, lai visu viegli saprastu. Programma aizrauj – piesēžos it kā uz 15 minūtēm, bet ātri iet uz priekšu, gribās vēl un vēl – stunda ātri paiet. Man ir svarīgi izmantot programmu sev piemērotā laikā un atkārtot vienu un to pašu vairākas reizes. Pēc pirmās nodarbības varēju nosaukt angliski daudzas lietas, kas man ir apkārt. Pēc šīs metodes angļu vārdi vienkārši sēž galvā.

– Kāda ir jūsu angļu valoda tagad, pēc programmas beigām?

– Dēls saka, ka ļoti laba izruna priekš maniem gadiem. Kad darbā kāds uzrunā angliski, saprotu un varu atbildēt. Manuprāt, izcils rezultāts 2 nedēļu laikā, ko citur mācītos mēnešiem!

– Ko jūs ieteiktu cilvēkiem, kuri vēl nerunā angliski?

– Ja es ar savu galvu varēju iemācīties angļu valodu no nulles, tad to var jebkurš! Bet vajag spert to pirmo soli pašam – pieteikties un atvērt programmu. Tālāk jau viss notiek pats par sevi, tu redzēsi! Lai izdodas!

Spied šeit – www.SwissLanguages.com – un TIKAI ŠODIEN saņem dāvanā angļu sarunvalodas vārdnīcu!

SwissLanguages.com piedāvā – iemācies runāt angliski 14 dienās vai saņem naudu atpakaļ. Tikai šodien rudens akcijas ietvaros saņem valodu programmu ar 55% atlaidi un DĀVANĀ saņem saņem ceļojumu vārdnīcu! Pasteidzies – dāvana tikai pirmajiem 100 interesentiem šodien.

Lai aizsargātu informāciju sniegušās personas tiesības uz privāto dzīvi, personas identitāte ir mainīta un attēliem ir ilustratīvs raksturs.

Reklāmas raksts publicēts sadarbībā ar

www.SwissLanguages.com / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 163
Atrasts Rīgā pazudušais Vadims. Viņš atrodas slimnīcā Ungārijā 7