Mamikins: "Nu, var jau meklēt visādus iemeslus, kādēļ tas ir noticis, bet vienkāršais izskaidrojums ir tāds, ka tikusi pieļauta kļūda, jo man ir visas iesnieguma kopijas, kuras iesniedzu Beļģijas Iekšlietu ministrijai."

Mamikina saņemtajā Beļģijas identifikācijas kartē norādīts, ka viņš ir sieviete 88

Ziņas
2015. gada 19. novembrī 14:38
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) saņēmis Beļģijas identifikācijas karti, kurā norādīts, ka viņš ir sieviete, un šī iemesla dēļ deputāts ir gatavs apsvērt iespēju tiesāties.

Deputāts norādīja, ka identifikācijas kartei pieteicies, politisku mērķu vadīts, lai varētu piedalīties vietējās pašvaldības vēlēšanās. "Igauņi deva iespēju nepilsoņiem balsot, bet viņu valstiskums nesabruka. To pašu izdarīja slovēņi ar serbiem, arī nekas slikts nenotika," sacīja Mamikins, kurš pēc kartes saņemšanas konstatējis, ka tajā pie ailes "dzimums" norādīts, ka deputāts ir sieviete.

"Nu, var jau meklēt visādus iemeslus, kādēļ tas ir noticis, bet vienkāršais izskaidrojums ir tāds, ka tikusi pieļauta kļūda, jo man ir visas iesnieguma kopijas, kuras iesniedzu Beļģijas Iekšlietu ministrijai," sacīja deputāts.

Vaicāts par tālāko iespējamo rīcību, Mamikins pieļāva, ka karti nomainīs. "Kaut gan juristi aģitē, ka pastāv iespēja tiesāties. Viņi redz šādu perspektīvu, un pēc visu detaļu izvērtēšanas es izskatīšu šādu iespēju," norādīja politiķis, piebilstot, ka līdz mūža galam negrasās tiesāties ar Beļģiju, jo esot citas politiskās prioritātes.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • No sestdienas mainās nosacījumi bezdarbnieka pabalsta iegūšanai 20
  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 12
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 8