Mamikins: "Nu, var jau meklēt visādus iemeslus, kādēļ tas ir noticis, bet vienkāršais izskaidrojums ir tāds, ka tikusi pieļauta kļūda, jo man ir visas iesnieguma kopijas, kuras iesniedzu Beļģijas Iekšlietu ministrijai."

Mamikina saņemtajā Beļģijas identifikācijas kartē norādīts, ka viņš ir sieviete 88

Politika
2015. gada 19. novembrī 14:38 2015. gada 19. novembrī 14:38
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) saņēmis Beļģijas identifikācijas karti, kurā norādīts, ka viņš ir sieviete, un šī iemesla dēļ deputāts ir gatavs apsvērt iespēju tiesāties.

Deputāts norādīja, ka identifikācijas kartei pieteicies, politisku mērķu vadīts, lai varētu piedalīties vietējās pašvaldības vēlēšanās. "Igauņi deva iespēju nepilsoņiem balsot, bet viņu valstiskums nesabruka. To pašu izdarīja slovēņi ar serbiem, arī nekas slikts nenotika," sacīja Mamikins, kurš pēc kartes saņemšanas konstatējis, ka tajā pie ailes "dzimums" norādīts, ka deputāts ir sieviete.

"Nu, var jau meklēt visādus iemeslus, kādēļ tas ir noticis, bet vienkāršais izskaidrojums ir tāds, ka tikusi pieļauta kļūda, jo man ir visas iesnieguma kopijas, kuras iesniedzu Beļģijas Iekšlietu ministrijai," sacīja deputāts.

Vaicāts par tālāko iespējamo rīcību, Mamikins pieļāva, ka karti nomainīs. "Kaut gan juristi aģitē, ka pastāv iespēja tiesāties. Viņi redz šādu perspektīvu, un pēc visu detaļu izvērtēšanas es izskatīšu šādu iespēju," norādīja politiķis, piebilstot, ka līdz mūža galam negrasās tiesāties ar Beļģiju, jo esot citas politiskās prioritātes.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 6
Bijušo NBA basketbolistu vaino 9 gadus veca puisēna nāvē 1
Skatīt visus komentārus