Kurzemē un Vidzemē pirmdien gaidāmi nelieli nokrišņi lietus un arī slapja sniega veidā.

Laika prognoze pirmdienai nav iepriecinoša 2

Ziņas
2015. gada 22. novembrī 17:40
Kurzemē un Vidzemē pirmdien gaidāmi nelieli nokrišņi lietus un arī slapja sniega veidā, atsevišķos posmos ceļi būs slideni, paziņoja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas dienestā.

Šonakt Latvijā nav paredzami ievērojamiem nokrišņi, bet vietām veidosies migla ar redzamību 500-1000 metri un sarma. Arī naktī atsevišķos posmos ceļi būs slideni.

Minimālā gaisa temperatūra naktī būs no -2 līdz -7 grādi pēc Celsija, bet vietām, galvenokārt piekrastē, temperatūra turēsies ap 0 grādiem. Savukārt no rīta un dienā gaiss iesils no 0 līdz +5 grādiem.

Rīgā rīt ievērojamiem nokrišņi nav gaidāmi, bet naktī veidosies sarma. Minimālā gaisa temperatūra naktī būs no -1 līdz -3 grādiem, bet maksimālā dienā - no +1 līdz +3 grādiem.

Turpmākajās nedēļas dienās laika apstākļi saglabāsies līdzīgi. Arī otrdien un trešdien iespējami nelieli īslaicīgi nokrišņi sniega, slapja sniega un lietus veidā. Uz ceļiem veidosies neliels apledojums. Gaisa temperatūra naktī noslīdēs zem 0 grādiem, bet dienā būs siltāks - otrdien no 0 līdz +5 grādiem, trešdien no -1 līdz +1 grādam.

Nedēļas pirmajās dienās pūtīs lēns vējš, bet trešdien piekrastē brāzmās vēja ātrums var sasniegts 14 metrus sekundē.

LETA/Foto: Lita Krone/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 48
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 14
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 2