Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Bēgļiem netiks ieteikts, kurās pašvaldībās viņiem labāk dzīvot, sacīja Labklājības ministrijas valsts sekretāre Jaunzeme.

Bēglis varēs izvēlēties, kurā pašvaldībā labāk dzīvot, vēsta ministrijā 90

Sabiedrība
2015. gada 22. novembrī 18:03 2015. gada 22. novembrī 18:03
Labklājības ministrija (LM) neplāno dot bēgļiem ieteikumus attiecībā uz to, kurās pašvaldībās labāk apmesties uz dzīvi, sacīja LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme.

Viņa norādīja, ka Ekonomikas ministrija ir apņēmusies izveidot mājokļu datu bāzi un regulāri to atjaunot ar dažāda segmenta mājokļiem.

"Tādēļ padomi, ko mēs dosim bēgļiem, būs tieši tādi paši, kādus Nodarbinātības Valsts aģentūra sniedz bezdarbniekiem – proti, ja ir brīvas darba vietas un turpat ir arī mājokļi, tad cilvēks var izvēlēties. Arī darba devēju piedāvājumi pašlaik ir no dažādiem reģioniem. Tā nav tikai Rīga," sacīja Jaunzeme.

Tāpat valsts sekretāre pauda, ka brīdī, kad cilvēks iegūst bēgļa statusu, viņš var izvēlēties jebkuru Latvijas pašvaldību, kurā viņš vēlētos dzīvot.

"Nevienam nav pamata bēgļus diskriminēt. Diskriminācija pēc pazīmes, ka cilvēks ir bēglis, beigsies ļoti konkrēti – ar prasību pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā," tā Jaunzeme.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 83
Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 17
Vērtē, vai apcietināt pusaudzi, kurš piekāva policistu un tagad tiesas zālē pārvietojas, nodūris galvu 60
Skatīt visus komentārus