5 Foto
Liels skaits pasākuma dalībnieku bija atsaukušies arī uz skrējiena organizatoru aicinājumu un ģērbušies dažādos košos, atstarojošos un izgaismotos tērpos.

Noslēdzies pirmais "Staro Rīga skrējiens". FOTO

Ziņas
2015. gada 24. novembrī 12:24
Sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, spītējot vēsajiem laikapstākļiem, veiksmīgi noslēdzies pirmais “Staro Rīga skrējiens”, pulcējot vairāk nekā 600 dalībnieku.

21.novembra vakarā Pils laukumā pulcējās kupls skaits dalībnieku un pasākuma apmeklētāju, ne tikai, lai dotos skrējienā, bet arī lai piedalītos pasākuma organizatoru un atbalstītāju sarūpētajās aktivitātes. Skrējiena trase veda pāri Vanšu tiltam, caur Ķīpsalu un tajā atradās vairāki gaismas un skaņas objekti. Īpašu popularitāti sacensību centrā guva klinšu kāpšanas siena, kuru ikviens apmeklētājs varēja izmēģināt bez maksas. Īsi pirms starta muzikālu priekšnesumu dalībniekiem sniedza Jorens Šteinhauers.

Liels skaits pasākuma dalībnieku bija atsaukušies arī uz skrējiena organizatoru aicinājumu un ģērbušies dažādos košos, atstarojošos un izgaismotos tērpos. Kopumā 15 gaišākie un košākie pasākuma dalībnieki tika apbalvoti ar pasākuma organizatoru un atbalstītāju sarūpētām balvām, to skaitā lielākā komanda – Mežgaļu pamatskola.

Lai veicinātu gājēju drošību un redzamību uz ceļiem Ceļu satiksmes drošības direkcija kampaņas “Esi gaismas vēstnesis” ietvaros bija ne tikai pulcējusi darbinieku komandu skrējienam, bet arī sarūpējuši atstarotājus bērniem un jauniešiem.

Organizatori saka lielu paldies pasākuma atbalstītājiem: Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Sportland, Nike, Ramirent, Officeday, Vichy, Dobeles dzirnavniekam, kā arī Nippon Auto. Skrējienu iedvesmoja gaismas festivāls "Staro Rīga".


Regīna Zommere/Foto: Z. Zalamanis
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 23
  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 55
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 9