Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Jau piekto dienu par sevi nekādu ziņu nav devis Viesturs Smoļaks, kurš mistiski pazuda, pametot automašīnu, naktī uz sestdienu.

Jau piekto dienu meklē Rīgā mistiski bez vēsts pazudušo Viesturu Smoļaku 74

112
2015. gada 26. novembrī 13:04 2015. gada 26. novembrī 13:04
Radi, draugi un policija meklē naktī uz sestdienu pazudušo 21 gadu veco Viesturu Smoļaku, kurš mistiski izgaisa pēc ceļu satiksmes negadījuma Vecmīlgrāvī. Viņš izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, pēc tam devies uz rokkafejnīcu Vecrīgā, un kopš tā brīža par sevi vairs nav devis nekādu ziņu.

Sestdienas, 21. novembra, vakarā Viesturs ar savu vadīto BMW spēkratu uz viadukta Vecmīlgrāvī iebrauca pretējā braukšanas joslā un ietriecās ceļa apmalē. Notikuma vietā ieradusies policija sastādīja protokolu, konstatēja, ka Viesturs nav alkohola reibumā, un aizbrauca, atklāja Valsts policijas preses sekretārs Toms Sadovskis. Bet Viesturs pēc tam, atstājot automašīnu ar atslēgu aizdedzē, vienkārši pazuda.

Kāds garāmbraucējs no Vecmīlgrāvī pamestās automašīnas paņēma aizdedzes atslēgas un atstāja zīmīti, lai BMW īpašnieks piesakās pie viņa, ja vēlas atgūt atslēgas. Kādēļ Viesturs tik pamatīgā steigā pametis spēkratu likteņa ziņā, nav zināms.

Viestura tēvs Valdis Smoļaks Kasjauns.lv pastāstīja, ka pamestais auto pēc pamešanas pamatīgi iztīrīts – apzagts salons, noņemtas riepas. Bet tēvam tagad jau galvenās rūpes nav vis par dzelžiem, bet gan par dēla likteni. Viņš pieļauj iespēju, ka Viesturs esot sapazinies ar „nepareiziem” draugiem vai paziņām un tagad iekūlies pamatīgās nepatikšanās un baidās atgriezties mājās.

Zināms, ka pēc negadījuma, 22. novembra naktī, Viesturs redzēts gan Vecrīgas „Rokkafejnīcā”, gan Teikas rajonā. Viņš savai māsai Diānai Smoļakai nosūtījis īsziņu, ka viņš iekūlies nepatikšanās un nezina, kur atrodas. Izskatās, ka viņš bijis kaut kādā neadekvātā stāvoklī, minējis Viestura tētis. Sociālajos tīklos atrodami komentāri, kuros minēts, ka pēdējā laikā puisis esot sapinies ar „nepareiziem draugiem”.

„Varbūt viņš ir nobijies un nenāk mājās, bet, vienalga, ko viņš ir darījis, mēs gaidīsim viņu mājās,” saka Viestura tētis.

Jaunietis savulaik esot runājis par došanos uz ārzemēm. Taču, kā domā Viestura tētis, dēls nekur tālu nevarētu būt ticis – viņš ir tepat kaut kur Rīgā vai Pierīgā, kaut arī viņam pazušanas brīdī līdzi bijusi pase.. Viesturu meklē arī viņa kolēģi no uzņēmuma „Mobile line”, kur viņš strādā.

Ja kādam zināma jaunieša atrašanās, viņš tiek aicināts zvanīt uz policiju – 110, vai viņa tēvam – 26549051. Viesturam pazušanas brīdī galvā bija zaļa cepure, mugurā pelēka jaka un kājās tādas pašas krāsas kedas.

Viestura dzimtā puse ir Balvi. Viņš nodarbojies ar eletric boogie deju mākslu un 2012. gadā bija starp konkursa „Mis un Misters Balvi” finālistiem.

Pēc avārijas izraisīšanas mistiski pazūd Viesturs (LNT „Degpunktā”)

Viesturs Smoļaks izpilda mūsdienu elektrodeju


Elmārs Barkāns/Foto: Facebook

Citi šobrīd lasa

Pazudušo Beksteru meklēja Igaunijā, bet viņš atradās Valmierā 2
Bijušajam Porziņģa komandas biedram Derikam Rouzam mērs ir pilns. 29 gados grib beigt basketbolista karjeru 4
Parīzē uz ielas nošauj tīģeri 2
Skatīt visus komentārus