Viesturs Smoļaks ir laimīgi atradies.

Mistiski pazudušais Viesturs ir laimīgi atradies 61

Sabiedrība
2015. gada 26. novembrī 23:42 2015. gada 26. novembrī 23:42
"Viesturs Smoļaks ir devis par sevi ziņu. Zinām viņa atrašanās vietu, ar viņu viss kārtībā," ceturtdien (vairāk nekā piecas dienas pēc mīklainās pazušanas) savā "Facebook" profilā raksta Viestura māsa Elīna, kur pasakās visiem, kas palīdzēja brāļa meklēšanās. Tomēr joprojām ir daudz jautājumu par jaunieša mistisko pazušanu un autoavāriju.

Kasjauns.lv jau ziņoja, ka radi, draugi un policija piecas dienas meklēja naktī uz sestdienu pazudušo 21 gadu veco Viesturu Smoļaku, kurš mistiski izgaisa pēc ceļu satiksmes negadījuma Vecmīlgrāvī. Viņš izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, pēc tam devies uz rokkafejnīcu Vecrīgā, un kopš tā brīža par sevi nebija devis nekādu ziņu.

Sestdienas, 21. novembra, vakarā Viesturs ar savu vadīto BMW spēkratu uz viadukta Vecmīlgrāvī iebrauca pretējā braukšanas joslā un ietriecās ceļa apmalē. Notikuma vietā ieradusies policija sastādīja protokolu, konstatēja, ka Viesturs nav alkohola reibumā, un aizbrauca, atklāja Valsts policijas preses sekretārs Toms Sadovskis. Bet Viesturs pēc tam, atstājot automašīnu ar atslēgu aizdedzē, vienkārši pazuda.

Kāds garāmbraucējs no Vecmīlgrāvī pamestās automašīnas bija paņēmis aizdedzes atslēgas un atstājis zīmīti, lai BMW īpašnieks piesakās pie viņa, ja vēlas atgūt atslēgas. Kādēļ Viesturs tik pamatīgā steigā pameta spēkratu likteņa ziņā, nav zināms. Viestura tēvs Valdis Smoļaks Kasjauns.lv pastāstīja, ka pamestais auto pēc pamešanas pamatīgi iztīrīts – apzagts salons, noņemtas riepas. Bet tēvam galvenās rūpes nebija vis par dzelžiem, bet gan par dēla likteni. Viņš pieļāva iespēju, ka Viesturs esot sapazinies ar „nepareiziem” draugiem vai paziņām un iekūlies pamatīgās nepatikšanās, un baidījies atgriezties mājās.

Zināms, ka pēc negadījuma, 22. novembra naktī, Viesturs redzēts gan Vecrīgas „Rokkafejnīcā”, gan Teikas rajonā. Viņš savai māsai Diānai Smoļakai nosūtīja īsziņu, ka viņš iekūlies nepatikšanās un nezina, kur atrodas. Izskatījies, ka viņš bijis kaut kādā neadekvātā stāvoklī, minējis Viestura tētis. Sociālajos tīklos atrodami komentāri, kuros minēts, ka pēdējā laikā puisis bijis sapinies ar „nepareiziem draugiem”.

„Varbūt viņš bija nobijies un nenāca mājās, bet, vienalga, ko viņš ir darījis, mēs gaidīsim viņu mājās,” saka Viestura tētis.

Šobrīd Kasjauns.lv rīcībā nav sīkākas informācijas par Viestura pazušanas iemesliem un mīklaino atgriešanos mājās.

Viestura dzimtā puse ir Balvi. Viņš nodarbojies ar eletric boogie deju mākslu un 2012. gadā bija starp konkursa „Mis un Misters Balvi” finālistiem.

Viesturs Smoļaks ir devis par sevi ziņu. Zinām viņa atrašanās vietu, ar viņu viss kārtībā. Liels paldies visiem, kuri iesaistījās, palīdzēja un atbalstīja! Lūdzu SHARE, lai cilvēki zina.

Posted by

Elīna Smoļaka

on 

Thursday, 26 November 2015
Kasjauns.lv/Foto: Facebook.com

Citi šobrīd lasa

Stilistu triki, kā par mazu naudu izskatīties izsmalcināti un dārgi 12
Zādzība no privātmājas pagalma Beberbeķos ļaundariem izvērtās negaidīti 5
Olimpiskās čempiones atzīšanās: viņu 15 gadu vecumā izvaroja vingrošanas leģenda Ščerbo 20
Skatīt visus komentārus