Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Vācijā un Austrijā tiek atklāti praktizēti šariata likumi, stāsta Pakistānā dzimusī rakstniece Sabatina Džeimsa.

Katoļticībā pārgājusi pakistāniete: "Musulmaņiem, kas negrib integrēties, nedrīkst ļaut dzīvot Eiropā" 115

Viedokļi
2015. gada 27. novembrī 20:47 2015. gada 27. novembrī 20:47
Pakistāniešu izcelsmes Austrijas rakstniece, kas pazīstama ar pseidonīmu Sabatina Džeimsa, atzinusi, ka Vācijā un Austrijā tiek atklāti praktizēti šariata likumi, un paudusi viedokli, ka musulmaņiem, kuri atsakās integrēties, nevajadzētu atļaut dzīvot Eiropā.

Intervijā laikrakstam "Kronen Zeitung" Džeimsa, kas atteikusies no islāma un pārgājusi katoļticībā, sacīja, ka pravieša Muhameda mācības mudina uz vardarbību. "Viņš aicināja sist sievietes un nomētāt ar akmeņiem par laulības pārkāpšanu, sodīt ar nāvi atkritējus (..), ja visai šai vardarbībai nav nekāda sakara ar islāmu, tad arī Muhamedam nav nekāda sakara ar islāmu," norādīja Džeimsa. Viņa piebilda, ka, bez šaubām, ir demokrātiski noskaņoti musulmaņi un "viņi nav problēma (..), bet vispāratzītai islāma teoloģijai ir jātiek galā ar vardarbības problēmu pret sievietēm. Taču tai trūkst kritisku debašu."

Džeimsa norādīja, ka pastāv paralēla tieslietu sistēma, kurā sievietēm vai nu jāpakļaujas sistemātiskai vardarbībai, vai arī viņas tiek likvidētas. 33 gadus vecā Džeimsa pārcēlās uz Austriju kopā ar ģimeni, būdama vēl bērns, bet vēlāk aizbēga no mājām, atsakoties no piespiedu laulībām 17 gadu vecumā. Kad viņa pieņēma kristietību, tēvs paziņoja, ka notiesājis meitu uz nāvi par ģimenes goda aptraipīšanu.

Džeimsa ir uzrakstījusi vairākas grāmatas par savu pieredzi, pārejot no islāma katoļticībā, un vairākkārt saņēmusi nāves draudus. Pašreiz viņa dzīvo policijas aizsardzībā Vācijā.

Džeimsa pauda atbalstu Austrijas integrācijas ministra Sebastiana Kurca plānam noteikt sodus musulmaņiem, kuri nevēlas apgūt vācu un austriešu vērtības, un sacīja, ka Austrijai vajadzētu iet vēl tālāk un deportēt islāmistus, kuri izrāda pretestību demokrātijai.

"Cilvēkiem nevajadzētu būt sajūtai, ka viņi var ierasties šai valstī un viņiem tiks atļauts šeit palikt, pat ja viņi nerespektē cilvēktiesības," norādīja Džeimsa, kuras nodibinātā organizācija "Sabatina e.V." palīdz apspiestām musulmaņu sievietēm, kas cietušas no vardarbības savā ģimenē.

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 17
"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē
Skatīt visus komentārus