Lai gan naktī uz ceturtdienu Žagarkalnā bija plānota sniega ražošana, šajā nedēļas nogalē atpūtniekiem tas vēl nebūs pieejams. Uzņēmumā gaida salu.

Šajās brīvdienās Žagarkalns tomēr vēl neuzsāks darbu 2

Bizness
2015. gada 27. novembrī 23:57 2015. gada 27. novembrī 23:57
Slēpošanas trase "Žagarkalns" šo sestdien tomēr vēl nesāks strādāt, kā bija plānots iepriekš, sacīja "Žagarkalns" Komunikācijas nodaļas vadītājs Vadims Kameņevs.

Viņš pastāstīja, ka ir veiktas sniega ražošanas sistēmas pārbaudes, kurās konstatēts, ka tās ir kārtībā un gatavas darbam, tomēr "Žagarkalns" vēl nesāks darbu, jo laika apstākļi ir pārāk svārstīgi. "Gatavi darbam mēs esam, tomēr laika prognozes nobīdes dēļ vēl atvērt trases fiziski nav iespējams. Par to mēs nebēdājam, tagad tik jāgaida sals," teica Kameņevs.

Tāpat viņš atgādināja, ka sniega ražošanas sākšanai ir nepieciešamas vismaz divas diennaktis, kurās gaia temperatūra stabili turas mīnus četru grādu robežās.

Aģentūra BNS jau rakstīja - ja laikapstākļi pieturēsies gana auksti, sestdien varētu tikt atvērta pirmā slēpošanas trases "Žagarkalns" nogāze. Tostarp pārējie kalni gaida stiprāku salu.

Tāpat vēstīts, ka Latvijas slēpošanas  trases pamazām gatavojas ziemas sezonai, pārbaudot iekārtas un pilnveidojot pakalpojumu klāstu.

BNS/Foto: Lita Krone/LETA

Citi šobrīd lasa

Pasažieri no Pērtas piedzīvo šausmas lidojumā. Pilots viņiem ieteica lūgties 16
"Mūsu zeme, Latvija!" Dāvis Bertāns gaumīgi paziņo, ka spēlēs izlasē 7
Jāņos noslīkušā puiša draudzene atklāj dīvainus nelaimes apstākļus 4
Pievienot komentāru