"Rīgas namu pārvaldnieks" aicina dzīvokļu īpašniekus aktīvāk lemt par savas mājas apsaimniekošanas tāmi

Runā Rīga
2015. gada 1. decembrī 14:36 2015. gada 1. decembrī 14:36
Jau no šī gada 21.oktobra SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) klienti tiek aicināti apskatīt un izvērtēt savas mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmes kopsavilkumu 2016.gadam. Šobrīd dzīvokļu īpašnieku aktivitāte vērtējama kā zema. Ņemot vērā dzīvokļu īpašnieku kopību lēmumos noteiktos priekšlikumus, RNP līdz 26.novembrim koriģējis tikai 113 no 4300 māju apsaimniekošanas tāmēm.

RNP aicina ikvienu klientu aktīvāk iesaistīties savas mājas pārvaldīšanas procesos – iepazīties ar mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmes kopsavilkumu nākamajam gadam un, mājas dzīvokļu īpašniekiem savstarpēji vienojoties, pieņemt kopības lēmumu, kuru iesniegt RNP līdz šī gada 14.decembrim. Aicinām pievērst uzmanību tāmes pielikumā esošajam dzīvojamajai mājai nepieciešamo remonta darbu apkopojumam, kurā norādīti gan tie remontdarbi, kam apsaimniekošanas maksas ietvaros tiek veidots uzkrājums, gan arī piedāvātie remontdarbi nākamajiem gadiem.

Ar savas mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmes kopsavilkumu un dzīvojamajai mājai nepieciešamo remonta darbu apkopojumu ikviens dzīvokļa īpašnieks var iepazīties elektroniski bezmaksas pašapkalpošanās vortālā: www.e-parvaldnieks.lv, kā arī klātienē RNP klientu apkalpošanas centros. Klientu ērtībām šī gada oktobra nogalē tāmes 2016.gadam tika ievietotas arī ikviena klienta pastkastītē.

Papildu informācija par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmuma pieņemšanas kārtību, kā arī kopības lēmumu pieņemšanas dokumentu paraugi pieejami uzņēmuma mājas lapā: www.rnparvaldnieks.lv sadaļā “Klientiem – Kopības lēmumu pieņemšana”.

RNP ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums, kas veidojies, apvienojot 15 patstāvīgas pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko vairāk nekā 4300 ēkas, kurās pakalpojumus saņem 170 tūkstoši klientu.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Londonas pamatskolā bērniem uz skolu liek nākt ģērbtiem kā vergiem 11
Leģendārais krievu aktieris Džigarhanjans šķiras no gados jaunās sievas: "Zagle. Viņa ir zagle!" 48
Prātam neaptverama nežēlība: māte cepeškrāsnī nogalina savus dēlus 1
Pievienot komentāru