Lietu pret Olaines novada deputātu un viņa brāli turpinās nākamā gada martā

112
2015. gada 1. decembrī 20:30 2015. gada 1. decembrī 20:30
Rīgas apgabaltiesā nākamā gada 8.martā turpinās skatīt lietu, kurā Olaines novada domes domes deputāts Jānis Sarva un viņa brālis Guntis Sarva apsūdzēti par fotoradara bojāšanu un uzbrukumu apsargam, turpinot liecinieku nopratināšanu, informē tiesā.

Sarvu lietā otrdien tika nopratināti liecinieki, pārbaudīti lietas materiāli un lietā pasludināts pārtraukumus sakarā ar prokurora un advokāta aizņemtību citos tiesas procesos.

No apsūdzības izriet, ka uz Rīga-Jelgava šosejas, Jaunolainē, Jānis un Guntis Sarvas, būdami alkohola reibumā, rupji traucēja sabiedrisko mieru un kārtību gan ar savu rīcību, gan skaļi lamājoties.

Pienākuši pie automašīnā sēdošā radara uzrauga, Sarvas pieprasīja viņam izkāpt no auto. Uzraugs nav paklausījis, un Sarvas aizgājuši.

Pēc tam abi brāļi atgriezušies un atkārtoti pieprasījuši uzraugu izkāpt no auto. Pēc uzrauga nevēlēšanās izkāpt, abi sāka dauzīt uzrauga automašīnu. Triecienus saņēma arī motora pārsegs, kas tika sabojāts.

Fotoradara uzraugs bija izsaucis apsardzi. Pēc izsaukuma notikuma vietā ieradās apsargs, kurš Sarvas sevi iepazīstināja kā apsardzes darbinieks, taču Sarvas apsargam uzbruka.

Apsardzes darbinieks izmantojis gāzes baloniņu, un abi brāļi pēc tam nogādāti Olaines policijas iecirknī.

BNS

Citi šobrīd lasa

Īsti radošā garā atklāj Žaklīnas jauno izklaides TV kanālu 38
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 39
Karstasinīgs lietuvietis uzrīko kautiņu pie Ģedimina torņa un dzen prom tūristus 25
Pievienot komentāru