„Betlēmes pilsētiņa” un „Mežaparka” egle priecēs parka apmeklētājus līdz janvārim.

"Mežaparkā" iedegs krāšņu Ziemassvētku egli un atklās "Betlēmes pilsētiņu" 3

Ziņas
2015. gada 3. decembrī 18:51
Lai dāvātu iedzīvotājiem tuvojošos Ziemassvētku noskaņu, piektdien, 4. decembrī SIA „Rīgas meži” kultūras un atpūtas parka „Mežaparks” Lielās estrādes nožogotajā teritorijā (ieeja caur estrādes 4. vārtiem) tiks iedegta krāšņa „Mežaparka” Ziemassvētku egle un atklāta „Betlēmes pilsētiņu”.

„Betlēmes pilsētiņa” ir svētku instalācija, kas pagājušajā gadā tapusi sadarbībā ar RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta studentiem. Instalāciju veido 30 finiera figūras dabiskajā lielumā – Jēzus, Marija, Jāzeps, trīs gudrie, zemnieki, eņģeļi un dažādi dzīvnieki – kamielis, ēzelis, govis un aitas. Visas figūras ir mākslinieciski apgleznotas, bet īpaši gaismas efekti radīs papildus siltuma un Ziemassvētku brīnuma noskaņu.

Blakus „Betlēmes pilsētiņai” atradīsies arī lielā „Mežaparka” egle, kuras augstums sasniedz gandrīz 20 metrus un . Egles galotni rotās spoža zvaigzne. Egle veidota no metāla karkasa un daudzām mazām eglītēm, kuras tika cirstas meža ceļu malās, grāvmalēs, uz stigām un zem elektrolīnijām.

„Betlēmes pilsētiņa” un „Mežaparka” egle priecēs parka apmeklētājus līdz janvārim. Abus vides objektus būs iespējams aplūkot katru dienu no plkst. 13.00 līdz 19.00. Atkarībā no laika apstākļiem ekspozīcijas apskates laiks var mainīties.

Jau vēstīts, ka SIA „Rīgas meži” šogad piedalīsies Rīgas pilsētas vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”, piedāvājot turpat Mežaparkā vēl nebijušu aktivitāti – eglīšu labirintu.

Plašāka informācija SIA “Rīgas meži” mājas lapā www.rigasmezi.lv un “Mežaparka” “Facebook” lapā www.facebook.com/parksmezhaparks.


Sadarbībā ar SIA "Rīgas meži"

Regīna Zommere / Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Mirusi tautā cienītā onkoloģe Sarmīte Baltkāje 19
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 16