Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Āboltiņa savukārt aicināja Vidiņu nākamreiz runāt ko jaunu, jo kārtējo reizi klausīties vienu un to pašu esot diezgan nogurdinoši.

Straujuma nav piemērota premjera amatam, bet arī Āboltiņas vilciens ir aizgājis, uzskata "Vienotības" politiķis Vidiņš 66

Politika
2015. gada 5. decembrī 18:02 2015. gada 5. decembrī 18:02
Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) nav piemērota valdības vadītāja amatam, bet arī "Vienotības" līderes Solvitas Āboltiņas kandidēšanai uz šo posteni vilciens ir aizgājis, šodien partijas "Vienotība" kongresa debatēs pauda politiķis Juris Vidiņš.

Vidiņš sacīja, ka kongress bija "garlaicīgs un aizmidzinošs". Ticis runāts, ka nedrīkst kašķēties, ļauties baumām, taču neesot pausta nekāda kritika. Vidiņš arī aicināja neuztvert viņa teikto kā kašķi, bet gan kā kritiku.

Politiķis debatēs sacīja, ka pēc Valda Dombrovska valdības krišanas Ministru prezidenta amatam varēja nominēt Āboltiņu, Sandru Kalnieti vai Ilzi Viņķeli, tomēr tika izvēlēta Straujuma. Vidiņš pauda viedokli, ka Straujuma nav piemērota šim amatam, bet valdībai paustā kritika ir pamatota.

Komentējot izskanējušo informāciju par Āboltiņu kā iespējamo premjera amata kandidāti, Vidiņš sacīja, ka viņas vilciens tagad ir aizgājis.

Tāpat Vidiņš pauda uzskatu, ka partijas valde un priekšsēdētāja vainojami pie partijas stagnācijas.

"Vienotība" ir skaists vārds, ja to piepilda ar saturu," rezumēja Vidiņš. Viņš arī jautāja, vai klātesošie var būt vienoti, piemēram, ar cilvēkiem, kuri iekļuva Saeimā, pērkot balsis.

Politiķa runas vidū vairāki klātesošie sāka sist plaukstas, tādējādi traucējot Vidiņam izteikties.

Savukārt Marija Balcere debatēs norādīja, ka šī ir kārtējā Vidiņa runa, kurā viņš apvaino vienus un tos pašus cilvēkus. Balceri izbrīnot žurnālistu interese par Vidiņa teikto, jo "mums nav nekādas intereses". Viņa aicināja Vidiņu padomāt, vai nākamreiz to vajag turpināt. Ja viņš uzskata, ka vajag, tad var palikt mājās un runāt ar kādu tuvinieku, uzskata Balcere.

Arī Āboltiņa aicināja Vidiņu nākamreiz runāt ko jaunu, jo kārtējo reizi klausīties vienu un to pašu esot diezgan nogurdinoši.

Jau ziņots, ka "Vienotība" šodien pulcējusies uz ikgadējo kongresu, kas veltīts diskusijām par partijas politiskajiem mērķiem Latvijas simtgadei. No rīta kongresā bija reģistrējušies 263 delegāti.

LETA/ Foto: Ieva Lūka/ LETA

Citi šobrīd lasa

Ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēs Nigērija. Tās būs šīs daudzpusīgās meitenes 4
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 28
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 15
Skatīt visus komentārus