Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Kultūras centrā "Iļģuciems" notiks improvizācijas teātra vakars "Ilgie smiekli"

Runā Rīga
2015. gada 7. decembrī 15:04 2015. gada 7. decembrī 15:04
Ceturtdien, 10.decembrī plkst.19.00 Rīgas Kultūras centrs „Iļģuciems” aicina ikvienu interesentu apmeklēt improvizācijas teātra vakaru un baudīt veselīgu smieklu devu, vērojot improvizācijas teātra kolektīva „Improvide” uzstāšanos un piedalīties oriģinālu un humora pilnu stāstu kolāžu veidošanā.

Pēdējos gados improvizācijas teātru izrādes ieņem arvien stabilāku vietu Latvijas kultūras dzīvē, un skatītāju interese par šo skatuves mākslas formu turpina augt.  Improvizācijas teātra šovi top skatītāju acu priekšā, ļaujot ikvienam iesaistīties šova tapšanā un ar savām idejām mainīt izrādes gaitu.

Interaktīvie „Improvides” šovi top no nekā un vienlaicīgi no visa, kas pieejams konkrētajā vietā un laikā - vides, auditorijas un pašu dalībnieku spējas telpu padarīt par drošu vietu radošu ideju izpausmēm. Veidojot improvizētu izrādi, tiek ieskicēts tikai tās skelets, bet viss pārējais notiek spontāni - visparastākā ideja un ierosinājums var pārtapt unikālā un neaizmirstamā etīdē, tāpēc divas vienādas izrādes nav iespējams radīt.

Četri „Improvides” veidotāji, apmainoties ar pieredzi un idejām, sanāca kopā pirms diviem gadiem, taču ikviens no viņiem jau tolaik bija pazīstams ar skatuvi. Šobrīd kolektīva dalībnieki - Ingus Sproģis, Laima Graždanoviča, Rūdolfs Bērziņš un Guntis Trops strādā, lai iepazīstinātu arvien lielāku sabiedrības loku ar improvizācijas teātri un iedrošinātu sabiedrību iesaistīties un uzdrīkstēties, ja ne stāvot uz skatuves, tad vismaz nebaidoties dalīties ar savām idejām un  pasmejoties pašiem par sevi un laiku, kurā dzīvojam. 

Ieeja pasākumā bez maksas

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 8
Pārsteidzoši uz futbola Pasaules kausu tikušajai Peru draud diskvalifikācija no sacensībām
"Spēlmaņu naktī" triumfē Briķe un Jakovels un režisors Zemļanskis ar "Precībām" 2
Pievienot komentāru