Tagad vējš ir pierimis, aizpūtis mākoņu masas un pavēris ceļu saules gaismai.

Vējš pieliek punktu un uz neilgu laiku mūs lutina saule 1

Sabiedrība
2015. gada 8. decembrī 11:22 2015. gada 8. decembrī 11:22
Nedēļas nogalē nebija garlaicīgi – vējš, viļņi, silts gaiss, vien saulītes varēja būt vairāk. Tagad vējš ir pierimis, aizpūtis mākoņu masas un pavēris ceļu saules gaismai. Taču bezvēja sabiedrotais ir aukstums, tāpēc nakts stundās termometra stabiņš no decembrim neraksturīgās +8 grādu atzīmes noslīdēs līdz 0 grādiem, liecina Gismeteo.lv laika ziņas.

Vējš savu darbu ir padarījis – mākoņi ir izkliedēti, lielākajā daļā Latvijas baudām skaidru un saulainu laiku. Šodien centrālajā un dienvidu daļā pūš dienvidu-dienvidrietumu vējš 3 metri sekundē. Gaisa temperatūra līdz ar bezvēju ir krietni pazeminājusies – dienas laikā iesils vien līdz +3...+4 grādiem, bet nakts stundās noslīdēs līdz -1 grāda atzīmei. Spēcīgāks vējš saglabāsies jūras tuvumā, sasniedzot Liepājā 8 metrus sekundē, tur arī par pāris grādiem siltāks – dienā pakāpsies līdz +7 grādiem.

Naktī uz

trešdienu

debesis atkal pulcēs mākoņus – arī dienas laikā būs apmācies un iespējams neliels lietus. Gaiss Rīgā nakts stundās turēsies pie +1 grāda atzīmes, bet dienas laikā pakāpsies līdz +5 grādiem. Pūtīs dienvidrietumu vējš ar ātrumu 6 metri sekundē. Jūras piekrastē gaisa temperatūra pakāpsies līdz +7...+8 grādiem, bet vējš atkal pastiprinās savu klātbūtni, brāzmās pārsniedzot 10 metrus sekundē. Savukārt Latvijas dienvidu daļā gaisa temperatūra naktī turēsies pie 0 grādiem, bet dienas laikā negribīgi pakāpsies līdz +2 grādu atzīmei. Gismeteo.lv laika ziņas liecina, ka ceturtdien kļūs siltāks, taču saulīte arvien slēpsies aiz mākoņiem.

Raksts tapis sadarbībā ar Gismeteo.lv/Foto: Sintija Zandersone/LETA

Citi šobrīd lasa

Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts 8
Pasažieri no Pērtas piedzīvo šausmas lidojumā. Pilots viņiem ieteica lūgties 16
"Mūsu zeme, Latvija!" Dāvis Bertāns gaumīgi paziņo, ka spēlēs izlasē 7
Pievienot komentāru