Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šogad nominantu vidū tādi zināmi sportisti kā Anete Jēkabsone-Žagota, Mārtiņš Pļaviņš, Zoja Golubeva, Jeļena Ostapenko, Haralds Silovs un citi.

"Rīgas Sporta laureātā" sveiks galvaspilsētas labākos sportistus un trenerus

Runā Rīga
2015. gada 8. decembrī 19:54 2015. gada 8. decembrī 19:54
Piektdien, 11. decembrī plkst. 18.00 RSEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Ūdens iela 6) pasākumā „Rīgas Sporta laureāts 2015” sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, sporta komandas, kā arī pasniegs balvu par mūža ieguldījumu un noteiks 2015. gada sporta notikumu Rīgā.

Konkursu „Rīgas Sporta laureāts” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta darbiniekus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un veicināšanā. Pasākumā balvas pasniedz vairākās nominācijās: „Rīgas labākais sportists/te”, „Rīgas labākais sportists/te ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākā komanda individuālos sporta veidos”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā”, kā arī  „Uzlecošā zvaigzne sportā” un  nominācijā „Par mūža ieguldījumu sportā”.

Šogad Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments iedibinājis jaunu iniciatīvu „Rīgas vicemēra balva”, kuru pasniegs līdz ar Rīgas labāko sportistu un treneru sumināšanu. Balvu saņems iedzīvotāju balsojuma rezultātā uzvarējušais kandidāts vai kandidāti, kas ar savu ideju ir motivējuši un nodrošinājuši galvaspilsētas iedzīvotājiem fiziskās aktivitātes.

Šogad nominantu vidū tādi zināmi sportisti kā Anete Jēkabsone-Žagota, Mārtiņš Pļaviņš, Zoja Golubeva, Jeļena Ostapenko, Haralds Silovs un citi, kā arī pazīstami treneri: Valentīna Eiduka, Aigars Nerips, Raimonds Vilde, Aigars Birzulis un citi. Viss “Rīgas Sporta laureāta” nominantu saraksts pieejams interneta vietnē www.sports.riga.lv.  Kurš būs Rīgas Sporta laureāts?

„Rīgas Sporta laureāta” balvu ieguvēju saraksts tiks publicēts interneta vietnēs www.sports.riga.lv un www.riga.lv.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Valteram saziedoti jau 100 000 eiro; pāri palikusī nauda aizies citiem slimniekiem
Pie Dubultu stacijas uz gājēju pārejas notriec bērnu. Cietušais smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā 34
Britu zinātnieki atklājuši, kāds alkohols jālieto, lai tu sajustos pievilcīgs 3
Pievienot komentāru