Rīgā Valsts policija (VP) aicina uzmanīties no pensionāru apzadzējiem.

Rīgā uzdarbojas pensionāru apzadzēji, kāda kundze palikusi bez 1200 eiro 6

Ziņas
2015. gada 9. decembrī 14:44
Rīgā Valsts policija (VP) aicina uzmanīties no pensionāru apzadzējiem, kas pārvietojas ar tumšas krāsas automašīnu BMW, informēja VP.

Vakar Rīgas Zemgales iecirknī vērsās 1928.gadā dzimusi kundze, kurai no dzīvokļa nozagta nauda. Viņa policistiem pastāstīja, ka Pārdaugavā pie viņas piebraukusi tumšas krāsas automašīna "BMW", kurā atradās vīrietis un divas sievietes.

Personas, kas tajā atradās, jautāja, kā nokļūt konkrētā adresē. Tad, it kā cenšoties palīdzēt, svešinieki piedāvājuši kundzi aizvest uz mājām.

Tuvojoties pensionāres dzīvesvietai, svešinieki lūguši sievietei izmantot labierīcības. Vēlāk sarunas laikā ļaundari bija noskaidrojuši vietu, kur pensionāre glabā iekrāto naudu, un, novēršot viņas uzmanību, nozaguši 1200 eiro. Iekrājumu zādzību cietusī kundze pamanījusi tikai vēlāk.

Policija atkārtoti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un neuzticēties nepazīstamiem cilvēkiem, nestāstīt svešām personām par savu dzīvesvietu un neielaist svešus cilvēkus savā mājoklī. Tāpat policija aicina neapspriest savu ienākumu summu un tās glabāšanas vietas, tādā veidā izvairoties no situācijām, kad to būtu dzirdējis ļaundaris.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 58
  • 7 padomi, kā pavasara tīrīšanā iesaistīt visu ģimeni (arī bērnus) 0
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 8