Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Vējonis iededz Ziemassvētku egli un atgādina par ģimenes nozīmi. FOTO 49

Sabiedrība
2015. gada 9. decembrī 19:10 2015. gada 9. decembrī 19:10
Šodien iededzot Melngalvju nama egli, Valsts prezidents Raimonds Vējonis atgādināja par ģimenes nozīmi ikvienā dzīves brīdī, informēja Prezidenta preses dienestā.

"Stipras ģimenes ir patiess balsts stiprai valstij, jo ģimenē mēs smeļamies spēku un tā mums ir nozīmīga it visos dzīves brīžos," svinīgajā pasākumā teicis prezidents.

Prezidents klātesošajiem atgādināja, ka laime nav atrodama naudā, bet gan laime ir dzīvot ģimenē, kurā skan bērnu soļi un balsis un apkārt ir mīloši cilvēki. Ģimenes, kuras pieteiktas tradicionālajam egles iedegšanas pasākumam, vēstulēs raksturotas kā tādas, kurās ir novērojams savstarpējais atbalsts, uzticība un nesavtīga mīlestība.

Paužot lepnumu par kuplajām un stiprajām ģimenēm, Vējonis novēlējis ikvienā mājā sagaidīt Ziemassvētku brīnumu. "Lai līdzās ir bērni, kas mūs priecē, lai valda saticība un mīlestība," novēlējis prezidents.

Tradicionālajā egles iedegšanas pasākumā šogad piedalījās 16 ģimenes no visas Latvijas - kuplas, aktīvas un radošas. Tās pēc Valsts prezidenta aicinājuma izvirzīja Latvijas Pašvaldību savienība. Ģimenēs aug trīs līdz astoņi bērni, tajā skaitā aizbildnībā esoši bērni un audžubērni.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 124
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 9
Skatīt visus komentārus