Vējonis iededz Ziemassvētku egli un atgādina par ģimenes nozīmi. FOTO 49

Sabiedrība
2015. gada 9. decembrī 19:10 2015. gada 9. decembrī 19:10
Šodien iededzot Melngalvju nama egli, Valsts prezidents Raimonds Vējonis atgādināja par ģimenes nozīmi ikvienā dzīves brīdī, informēja Prezidenta preses dienestā.

"Stipras ģimenes ir patiess balsts stiprai valstij, jo ģimenē mēs smeļamies spēku un tā mums ir nozīmīga it visos dzīves brīžos," svinīgajā pasākumā teicis prezidents.

Prezidents klātesošajiem atgādināja, ka laime nav atrodama naudā, bet gan laime ir dzīvot ģimenē, kurā skan bērnu soļi un balsis un apkārt ir mīloši cilvēki. Ģimenes, kuras pieteiktas tradicionālajam egles iedegšanas pasākumam, vēstulēs raksturotas kā tādas, kurās ir novērojams savstarpējais atbalsts, uzticība un nesavtīga mīlestība.

Paužot lepnumu par kuplajām un stiprajām ģimenēm, Vējonis novēlējis ikvienā mājā sagaidīt Ziemassvētku brīnumu. "Lai līdzās ir bērni, kas mūs priecē, lai valda saticība un mīlestība," novēlējis prezidents.

Tradicionālajā egles iedegšanas pasākumā šogad piedalījās 16 ģimenes no visas Latvijas - kuplas, aktīvas un radošas. Tās pēc Valsts prezidenta aicinājuma izvirzīja Latvijas Pašvaldību savienība. Ģimenēs aug trīs līdz astoņi bērni, tajā skaitā aizbildnībā esoši bērni un audžubērni.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 16
Ameriks pauž, ka publiskotās telefonsarunas esot viltojums 34
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtubere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 7
Skatīt visus komentārus