Sandra rāda slēdzeni, kas brutāli uzlauzta un mētājās turpat uz gaiteņa grīdas. Tādas ir tiesu izpildītāja metodes, izliekot no dzīvokļiem īrniekus.

Mājai jauns īpašnieks. Īrnieki šokā: viņus izliek aiz durvīm, brutāli uzlaužot atslēgu. VIDEO 146

Sabiedrība
2015. gada 10. decembrī 22:25 2015. gada 10. decembrī 22:25
Ja esat dzīvokļa īrnieks namā, kam mainījies īpašnieks, uztraukties it kā nevajadzētu. Pirms īpašnieka maiņas tiesu izpildītājam vajadzētu apskatīt dzīvokļus, iepazīties ar īrniekiem un īres līgumiem, lai tālāk šo informāciju nodotu jaunajam namīpašniekam. Viņam ar īrniekiem vai nu jāpārslēdz īres līgumi, vai jāvienojas par to pārtraukšanu. Praksē tiesu izpildītāju un jauno namīpašnieku rīcība gan ir citāda un bieži robežojas ar patvarību. Par vienu šādu gadījumu policija ierosinājusi kriminālprocesu.

Sandra Lazda LTV "Panorāmai" rāda durvju slēdzeni, kas izurbta un uzlauzta, atsājam mētājoties uz kāpņu telpas grīdas. Tādu pašu šoku piedzīvojuši vairāki citi īrnieki namā Uzvaras bulvārī, kam mainījies īpašnieks. Sandras kaimiņienei Arnitai pirms tam zvanīts un pateikts, ka ēkas dzīvokļu īrnieki tiek likti ārā ar visām mantām. Viņa steigusies uz mājām un ieraudzījusi visapkārt kaimiņus, un gaiteņos - celtniecības maisus pilnus ar viņu mantām. Izrādījies, ka šādi darbojas tiesu izpildītājs Andris Sladzs. Vairāk par necilvēcīgajām izdarībām skaties LTV sagatavotajā sižetā:

Bet ēkas Uzvaras bulvārī 3a īpašnieku pārstāvis izrādās Olaines domes deputāts Māris Vanags. Viņš policijas pārstāves pat neielaida savā dzīvoklī, jo nevēloties "televīzijas šovu". Lūk, Vanaga kunga iznāciens sabiedriskajā televīzijā:


Kasjauns.lv

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 3
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 8
Skatīt visus komentārus