Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rasnačs piektdien bija sasaucis preses konferenci, kurā informēja par paveikto Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas valdības laikā.

Rasnačs sasauc preses konferenci, lai stāstītu, ko amatā izdarījis 17

Politika
2015. gada 11. decembrī 20:30 2015. gada 11. decembrī 20:30
Kā vienu no galvenajiem veikumiem tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība) min kriminālsodu politikas pārskatīšanu.

Ministrs atgādināja, ka, lai bargāk vērstos pret pedofiliem, izstrādāti un tikko stājušies spēkā grozījumi Krimināllikumā un Kriminālprocesa likumā, kas palielina sodus, būtiski pagarina noilguma termiņus un nosaka obligātu un ilgāku probācijas uzraudzību personām, kas veikušas dzimumnoziegumus pret nepilngadīgajiem.

Tāpat, lai cīnītos pret Latvijas iedzīvotāju dalību Krievijas agresijā pret Ukrainu, kā arī citās ārvalstīs notiekošajās teroristiskajās aktivitātēs, ir pieņemti un stājušies spēkā grozījumi Krimināllikumā, kas paredz atbildību par Latvijas valstspiederīgo prettiesisku iesaistīšanos ārvalstī notiekošā bruņotā konfliktā, tā finansēšanu un atbalstīšanu.

Kā vēstīja žurnāls "Kas Jauns", tieslietu ministrs Rasnačs vēsturē ieiet ne tikai ar paveikto tieslietu laukā, bet arī kā ministrs ar vislielāko skaitu pašbilžu sociālajā tīklā "Facebook". Lūk, ieskats ministra personīgajā albumā:

BNS/Foto: Evija Trifanova/LETA/Facebook

Citi šobrīd lasa

Rīgas viesnīca no darba atlaiž sievieti, kura atteicās saņemt algu aploksnē 40
Rīdzinieks Deniss nopircis dzīvokli, kas trīc no trolejbusiem. Neko darīt īsti nevar 21
FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 10
Skatīt visus komentārus