18 Foto
Kā skaidroja organizatori, Igaunijas prezidents pasākumā bijis līdz beigām, latviešu valodā noklausoties gan lasīto dzeju, gan noskatoties īsfilmu.

Ilvess un Kupce ar meitiņu viesojas Kalnciema kvartālā. FOTO 81

Ziņas
2015. gada 12. decembrī 17:19
Rīgā, Kalnciema kvartālā notiekošajā Ziemassvētku tirdziņā sestdien viesojās Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess ar līgavu, Aizsardzības ministrijas ierēdni Ievu Kupci un viņas meitu. Viņš iegādājās Latvijā ražotus produktus, kā arī piekrita nofotografēties kopā ar garāmgājējiem.

Projekta "Lupatiņi" jaunāko izdevumu atvēršanas svētkus Kalnciema ielas kvartālā šodien apmeklēja vērienīgs interesentu pulks, kuru vidū bija arī Igaunijas prezidents Tomass Ilvess ar līgavu, Aizsardzības ministrijas ierēdni Ievu Kupci un viņas meitu.

Ja parasti pasākumus šeit apmeklē ap 100 interesentu, tad šodien to bijis divreiz vairāk un daļa apmeklētāji palikuši ārpusē. Tieši lielās intereses un atsaucības dēļ bijusi arī nodrošināta tiešraide.

Kā skaidroja organizatori, Igaunijas prezidents pasākumā bijis līdz beigām, latviešu valodā noklausoties gan lasīto dzeju, gan noskatoties īsfilmu. Ilvesam uzdāvināts jaunākais projekta "Lupatiņi" izdevums. Prezidents arī izstaigāja tirdziņu un iegādājās vairāku veidu sierus. Kāda no tirdziņa darbiniecēm prezidentam uzdāvinājusi arī Ilvesa tik iecienīto tauriņu. Apmeklētāji par Ilvesa klātbūtni bija izbrīnīti un daudzi vēlējušies ar prezidentu nofotografēties.

BNS, LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8