VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs uzsvēra, ka nacionālā apvienība līdz šim nav pārsteigusi ar vērtību maiņu un arī nepārsteigs, jo šī politiskā spēka vērtības ir skaidras un stabilas.

Valdības krīze saistīta ar valdošās partijas sacelšanos pret savu premjeru, uzskata Raivis Dzintars 9

Politika
2015. gada 12. decembrī 18:05 2015. gada 12. decembrī 18:05
Valdības krīze saistīta ar valdošās partijas sacelšanos pret savu premjeru, šodien nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) kongresā sacīja šī politiskā spēka līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars uzsvēra, ka šāda partijas sacelšanās pašiem pati pret savu premjeru notika nolūkā pārdalīt amatus un nerēķinoties ar koalīcijas partneru viedokli.

Politiķis sacīja, ka VL-TB/LNNK kongress notiek laikā, kad pašvaldību un Saeimas vēlēšanas ir salīdzinoši tālu, bet neziņa par politisko notikumu iznākumu - liela. Šo laiku raksturo neskaidrība, haoss un jaunie izaicinājumi. Šajā laikā aktīvā fāzē atgriezusies lielvalstu cīņa par ietekmi pasaulē, Eiropai šīs laiks iezīmējas ar migrācijas krīzi, pauda Dzintars.

Eiropas mazspēja rada priekšnoteikumus labākam konservatīvāku partiju izredzēm vēlēšanās, uzskata politiķis.

Dzintars uzsvēra, ka šajā laikā ideoloģisko partiju nozīme būtiski pieaug. Viņš skaidroja, ka ideoloģiskā partija balstās skaidrā vērtību sistēmā. Jo neskaidrākas, izplūdušākas vērtības, jo sliktāk strādā sistēma.

VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs uzsvēra, ka nacionālā apvienība līdz šim nav pārsteigusi ar vērtību maiņu un arī nepārsteigs, jo šī politiskā spēka vērtības ir skaidras un stabilas.

Dzintars uzsvēra, ka VL-TB/LNNK vērtības ir latviešu tauta, tās valoda, kultūra un valsts, kā arī ģimenes ar bērniem.

Runājot par nacionālās apvienības prioritātēm tuvākajos gados, politiķis minēja ar Latvijas simtgadi saistītus jautājumus, demogrāfijas situācijas uzlabošanos, kā arī jāpanāk situācija, lai Latvijā būtu iespējami mazāk imigrantu.

VL-TB/LNNK kongress Bauskā pulcējis 243 delegātus.

Kā ziņots, VL-TB/LNNK šodien pulcējusies kongresā, lai diskutētu par partijas darbu pašvaldībās un Saeimā, kā arī par politiskajām aktualitātēm. Kongresā arī plānots pārvēlēt partijas izpildinstitūcijas.

7.decembrī par demisiju paziņoja premjere Laimdota Straujuma (V).

LETA/ Foto: Eva Lūka/ LETA

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 131
"Tevi spārda kājām, bet visiem vienalga" - lietuvietis Edvards par pārdzīvoto Jāņu naktī Rīgā 51
Skatīt visus komentārus