Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Rinkēvičs Latvijas vārdā izsaka līdzjūtību Krievijai 8

Politika
2015. gada 13. decembrī 15:38 2015. gada 13. decembrī 15:38
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) Latvijas vārdā izteicis visdziļāko līdzjūtību Krievijai saistībā ar ugunsgrēku psihoneiroloģiskajā slimnīcā Voroņežas apgabalā, kurā gājuši bojā vismaz 23 cilvēki, bet vēl 23 cilvēki cietuši un ievietoti slimnīcā, informēja Ārlietu ministrija.

Ministrs Latvijas vārdā pauž visdziļākos līdzjūtības apliecinājumus traģiskajā nelaimes gadījumā cietušo ģimenēm un viņu tuviniekiem, kā arī novēl ātrāku izveseļošanos ievainotajiem.

Kā ziņots, ugunsgrēkā psihiatriskajā slimnīcā Voroņežas apgabalā, Krievijas dienvidrietumos, naktī uz svētdienu gājuši bojā 23 cilvēki. Vēl 23 cilvēki cietuši un ievietoti slimnīcā, atsaucoties uz amatpersonām, vēstīja aģentūra "RIA Novosti".

Ugunsgrēks izcēlās sestdien īsi pirms pusnakts psihiatriskajā slimnīcā Alferovkas ciematā. Tobrīd ēkā atradās 70 pacienti un četras medmāsas.

Visi bojāgājušie ir pacienti, no kuriem vairums bija gados veci cilvēki, liecina Ārkārtas situāciju ministrijas publiskotais pacientu saraksts.

Telekanāls "Rossija 24" vēstīja, ka pacienti, kas gāja bojā ugunsgrēkā, bijuši sazāļoti un "vienkārši nav pamodušies".

Slimnīcas ēka, kas bija celta no koka, nodegusi līdz pamatiem.

Ugunsgrēka dzēšanā iesaistījās vairāk nekā 440 ugunsdzēsēji un avārijas dienestu darbinieki. Liesmu savaldīšanai bija nepieciešamas aptuveni trīs stundas.

LETA

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 2
Princese Šarlēna Instagramā parāda mīlīgas savu bērnu bildītes 2
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 42
Skatīt visus komentārus