Urbanovičs noliedz, ka bijis pie stūres.

Urbanoviča dārgais "Range Rover" triecas Pļaviņās, rupji pārkāpjot noteikumus 61

Ziņas
2015. gada 13. decembrī 20:52
Saeimas deputāta un partijas "Saskaņa" līdera Jāņa Urbanoviča izmantotais "Range Rover" rupji pārkāpis satiksmes noteikumus uz Rīgas - Daugavpils šosejas Pļaviņās, liecina raidījuma "Nekā personīga" rīcībā esošais video.

Urbanovičs noliedz, ka bijis pie stūres. Mašīnu, kas reģistrēta sabiedriskajai organizācijai "Baltijas Forums", izmantojot vēl divi darbinieki.

Urbanoviča auto pamanīts uz Rīgas - Daugavpils šosejas Pļaviņās. Braucējs pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, kas šajā vietā ir 70 kilometri stundā, apdzinis krustojumā, šķērsojot nepārtraukto līniju.

"Vērtējot šo video ierakstu, var redzēt, visticamāk, šis auto vadītājs ir pārkāpis ceļu horizontālā apzīmējuma prasības. Proti - veicis apdzīšanas manevru tajā vietā, kur tas nav atļauts, tātad šķērsojis nepārtrauktās līnijas, par ko ir paredzēts administratīvais sods 55 eiro un kā papildus ietekmēšanas līdzeklis ir divi soda punkti par šāda veida pārkāpumu. Pārkāpums ir kvalificējams kā rupjš pārkāpums un bīstams, protams," vērtē Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Urbanovičs ir iecienījis "Range Roverus". Pie jaunākās, vairāk nekā 100 000 eiro vērtās automašīnas "Range Rover" Urbanovičs tika šovasar. Automašīna reģistrēta sabiedriskajai organizācijai "Baltijas Forums", kurā deputāts ir dibinātājs un prezidents.

Sociāldemokrāts Urbanovičs jau gadiem brauc ar organizācijai "Baltijas Forums" reģistrētiem glauniem auto, ik pa laikam nomainot uz jaunākiem modeļiem. Personīgajam auto viņam nepietiekot naudas.

Urbanovičs traucas cauri Kūkām:
LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA, ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 59
  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 1
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 35