Pārbaudot saņemtos zvanus un iesniegumus saistībā ar notikumiem Muceniekos, policija ir noskaidrojusi, ka šobrīd nav saņemta informācija par šādu notikumu.

Policija nav saņēmusi informāciju, ka Muceniekos bēgļi aplaupījuši pusaudzi 17

Ziņas
2015. gada 14. decembrī 12:23
Valsts policija noraida sociālajos tīklos izskanējušu informāciju, ka Muceniekos patvēruma meklētāji aplaupījuši pusaudzi.

Valsts policija informēja, ka vakar un šodien sociālajā tīklā "Twitter" policija saņēma daudzu iedzīvotāju jautājumus par kādas lietotājas sniegto informāciju, proti, it kā notikušu noziegumu Muceniekos, uz kuru policija neesot reaģējusi.

Pārbaudot šo informāciju, noskaidrots, ka "Twitter" lietotāja informāciju pārkopējusi no cita sociālā tīkla - portāla "draugiem.lv". Šajā portālā kāds lietotājs bija ierakstījis: "Pie pieturas Mucenieku pašā centrā 17 gadīgai meitenei, kura atbrauca ar satiksmes autobusu, šie melnie vienkārši aizspieda muti un atņēma telefonu. Labi, ka nepiekāva vai, vēl sliktāk, neaizveda uz mežu, kur tas ir visapkārt. Policija pat nemaz neatbrauca."

Vēlāk noskaidrojās, ka šis sociālā tīkla lietotājs informāciju ieguvis no anonīma komentāra ziņu portālā "Tvnet.lv".

Pārbaudot saņemtos zvanus un iesniegumus saistībā ar notikumiem Muceniekos, policija ir noskaidrojusi, ka šobrīd nav saņemta informācija par šādu notikumu.

Policija aicina iedzīvotājus neizplatīt nepārbaudītu un dezinformējošu informāciju, kā arī klaji nosoda šādu rīcību.

Informācija par it kā aplaupīto meiteni plaši tika atspoguļota sociālajos tīklos brīdī, kad to pārpublicēja Saeimas deputāta Jāņa Dombravas (VL-TB/LNNK) māte Elita Dombrava.

Kā uzsver Valsts policijā, kļūstot aktuālam jautājumam par patvēruma meklētāju situāciju Eiropā, policija pastiprināti uzrauga situāciju Muceniekos, kur atrodas patvēruma meklētāju izmitināšanas centrs.

LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 27
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 21
  • Maksims, kurš aicināja Latviju pievienot Krievijai, tagad lūdz iespēju pamest valsti 9