Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pārbaudot saņemtos zvanus un iesniegumus saistībā ar notikumiem Muceniekos, policija ir noskaidrojusi, ka šobrīd nav saņemta informācija par šādu notikumu.

Policija nav saņēmusi informāciju, ka Muceniekos bēgļi aplaupījuši pusaudzi 17

112
2015. gada 14. decembrī 12:23 2015. gada 14. decembrī 12:23
Valsts policija noraida sociālajos tīklos izskanējušu informāciju, ka Muceniekos patvēruma meklētāji aplaupījuši pusaudzi.

Valsts policija informēja, ka vakar un šodien sociālajā tīklā "Twitter" policija saņēma daudzu iedzīvotāju jautājumus par kādas lietotājas sniegto informāciju, proti, it kā notikušu noziegumu Muceniekos, uz kuru policija neesot reaģējusi.

Pārbaudot šo informāciju, noskaidrots, ka "Twitter" lietotāja informāciju pārkopējusi no cita sociālā tīkla - portāla "draugiem.lv". Šajā portālā kāds lietotājs bija ierakstījis: "Pie pieturas Mucenieku pašā centrā 17 gadīgai meitenei, kura atbrauca ar satiksmes autobusu, šie melnie vienkārši aizspieda muti un atņēma telefonu. Labi, ka nepiekāva vai, vēl sliktāk, neaizveda uz mežu, kur tas ir visapkārt. Policija pat nemaz neatbrauca."

Vēlāk noskaidrojās, ka šis sociālā tīkla lietotājs informāciju ieguvis no anonīma komentāra ziņu portālā "Tvnet.lv".

Pārbaudot saņemtos zvanus un iesniegumus saistībā ar notikumiem Muceniekos, policija ir noskaidrojusi, ka šobrīd nav saņemta informācija par šādu notikumu.

Policija aicina iedzīvotājus neizplatīt nepārbaudītu un dezinformējošu informāciju, kā arī klaji nosoda šādu rīcību.

Informācija par it kā aplaupīto meiteni plaši tika atspoguļota sociālajos tīklos brīdī, kad to pārpublicēja Saeimas deputāta Jāņa Dombravas (VL-TB/LNNK) māte Elita Dombrava.

Kā uzsver Valsts policijā, kļūstot aktuālam jautājumam par patvēruma meklētāju situāciju Eiropā, policija pastiprināti uzrauga situāciju Muceniekos, kur atrodas patvēruma meklētāju izmitināšanas centrs.

LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 20
Vai tu lepojies, ka esi latvietis? Atbild iedzīvotāji 128
Skatīt visus komentārus