Iznācis unikāls kalendārs ar izcilu mūsdienu latviešu mākslinieku darbu reprodukcijām 2

Kultūra
2015. gada 16. decembrī 16:21 2015. gada 16. decembrī 16:21
Cienot un popularizējot Latviskās vērtības fonds “Mākslai vajag telpu” (MVT) sadarbībā ar aģentūru “BK Projekti” un tipogrāfiju “Imanta” ir sagādājis unikālu ziemassvētku dāvanu visiem latviešu laikmetīgās mākslas un izsmalcinātā skaistuma cienītājiem – kalendāru ar 12 izcilu mūsdienu latviešu mākslinieku darbu reprodukcijām.

Šis ekskluzīvs produkts – lieli sienas kalendāri ar izcilu Latvijas laikmetīgās mākslas gleznotāju darbiem, nenoliedzami kļūs par brīnišķīgu mājas dekoru, kas turpinās popularizēt talantīgus un zīmīgus mūsdienu latviešu māksliniekus un ik mēnesi iepazīstinās ar kādu no 12 mākslas darbiem. Projektā ir pārstāvēti tādi vārdi, kā Kristīne Luīze Avotiņa, Kristians Brekte, Kaspars Zariņš, Raitis Hrolovičs, Paula Zariņa, Ilze Avotiņa, Paula Pelša, Klāvs Loris, Zane Tuča, Kristīne Markus, Līva Pakalne un Vija Zariņa.

Tāpat, piedāvājot lielisku reprodukciju kolekciju, MVT kalendārs ir tapis ar mērķi atgādināt par esošo situāciju, kur nozares pārstāvji turpina radīt izcilu mākslu un tā papildinās, veidojot milzu uzkrājumu, bet Latvijā joprojām nav vietas, kut to publiski eksponēt un vienkopus apskatīt. Tas kavē ne tikai katra atsevišķa mākslinieka karjeras veicināšanu, bet lielā mērā ietekmē arī kopējo mākslas procesu attīstību.

MVT kalendāras ar ierobežotu 500 eksemplāru tirāžu ir vienreizēja iespēja iegūt mājās brīnišķīgu dekoru ar 12 dažādām gleznām, kā arī piepildīt sirdi Ziemassvētkos izdarot labu darbu – ziedojot pusi no pārdošanā gūtajiem ieņēmumiem fonda “Mākslai vajag telpu” attīstībai. Šis atbalsts kļūst par ieguldījumu fonda centienos turpināt sabiedrisko diskusiju par Pēckara un mūsdienu mākslas muzeja nepieciešamību un veicināt interesi par mūsdienu aktualitātēm laikmetīgās mākslas procesos.

MVT kalendārus jau no 16. decembra varēs iegādāties modes un dizaina veikalā “Paviljons”, mākslas galerijā “Istaba”, “Pop-Up” mākslas galerijā, Latvijas dizaina un dzīves stila veikalā “RIIA, modes konceptveikalā “Taste Latvia” un citos Latvijas dizaina veikalos, kā arī internetveikalā etsy.com

Kalendāra dizaina autore/māksliniece: Anna Aizsilniece.

Par līdzdalību MVT kalendāra tapšanā fonds “Mākslai vajag telpu” vēlas pateikties SIA "BK Projekti" un “Tipogrāfija Imanta”.

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Manieru zinātāja Aija Strautmane: "Man ir sajūta, ka vārds "piedodiet" no leksikas ir izņemts" 24
Popzvaigzne atklāj, ka būt stāvoklī bijis briesmīgi 4
70 gadus vecs vīrs no Alūksnes ticis pie sava mūža lielākā laimesta 5
Pievienot komentāru