Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Glābēji vērš uzmanību uz to, ka dienas vidū, ugunsgrēkā, kuru varēja iepriekš novērst, gāja bojā 3 cilvēki. Ja dzīvojamā mājā būtu ierīkots autonomais ugunsgrēka detektors jeb dūmu detektors, tad, iespējams, ugunsgrēks tiktu savlaicīgi pamanīts un būtu iespējams izglābt vīriešu dzīvības.

Ugunsgrēkā dzīvoklī Kandavā sadeg 3 vīrieši. Nelaime varēja nenotikt 9

112
2015. gada 17. decembrī 09:02 2015. gada 17. decembrī 09:02
Trešdien dienas vidū ugunsgrēkā Kandavā bojā gājuši trīs vīrieši, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informē, ka plkst.13.40 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Zemītes ielu Kandavā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu ķieģeļu dzīvojamā mājā deg dīvāns un sadzīves mantas desmit kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no degošās ēkas saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki. Ugunsgrēkā gāja bojā divi apmēram 60 gadus veci vīrieši un viens apmēram 70 gadus vecs vīrietis. Plkst.15.38 ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD vērš uzmanību uz to, ka dienas vidū, ugunsgrēkā, kuru varēja iepriekš novērst, gāja bojā trīs cilvēki. Ja dzīvojamā mājā būtu ierīkots autonomais ugunsgrēka detektors jeb dūmu detektors, tad, iespējams, ugunsgrēks tiktu savlaicīgi pamanīts un būtu iespējams izglābt vīriešu dzīvības. VUGD aicina iedzīvotājus parūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un uzstādīt mājās dūmu detektorus, jo tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā laikus pamanīt iespējamo ugunsnelaimi un, līdz ar to, pasargāt sevi un līdzcilvēkus.

Saistībā ar citiem izsaukumiem, ugunsdzēsēji glābēji vakardien devās dzēst ugunsgrēkus, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, elektrosildītājs, elevators, trīs vieglās automašīnas, divu ēku jumti, dārza māja, divas dzīvojamās mājas un sodrēji piecu ēku dūmvados. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija Rēzeknes novada Nautrēnu pagastā, kur naktī izcēlās ugunsgrēks dzīvojamā mājā. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, māja dega ar atklātu liesmu 108 kvadrātmetru platībā un tai bija iebrucis jumts. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst.02.46 un plkst.07.17 tas tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15.decembra plkst.6.30 līdz 16.decembra plkst.6.30, VUGD saņēma 37 izsaukumus, no kuriem 20 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, savukārt divi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā gāja bojā trīs cilvēki.

BNS/Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 32
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Skatīt visus komentārus