Valdis Zatlers ar grāmatu "Kas es esmu".

Notiks Valda Zatlera grāmatas krievu valodā "Vot kto ja!" atvēršana 6

Ziņas
2015. gada 17. decembrī 18:26
Rīgas Krievu drāmas teātrī 22.decembrī notiks eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas krievu valodā "Vot kto ja!" (Lūk, kas es esmu!) atvēršanas pasākums, informēja eksprezidenta sekretāre Zane Jurjāne.

Grāmata ir uzrakstīta krievu valodā un veltīta speciāli krievvalodīgajai auditorijai. Jurjāne norādīja, ka Latvijas vēsturē tas ir, iespējams, pirmais gadījums, kad Latvijas prezidents ar grāmatu vēlas uzrunāt nelatviešus.

"Ar šīs grāmatas palīdzību es vēlos, pirmkārt, salauzt neuzticības un nesaprašanās sienu, kas joprojām ik pa brīdim izveidojas starp mums. Mans otrais mērķis ir pacelt Latvijas tautas pašapziņu, atgādināt, kādu lomu valsts spēlē katra Latvijas cilvēka dzīvē un ko katrs no mums var paveikt savas valsts labā. Latvijas krievvalodīgajiem tādi jēdzieni kā pašapziņa un piederība Latvijas valstij ir ne mazāk svarīgi kā pašiem latviešiem. Mēs redzam, kas notiek Ukrainā un Sīrijā, un šajā brīdī vēl vairāk nekā jebkad agrāk ir būtiski būt kopā nevis norobežoties vienam no otra," savas grāmatas ideju pauda Zatlers.

Grāmata izdota apgādā "Jumava". Tās atvēršanas pasākums sāksies plkst.15.

BNS/Foto: Ieva Čīka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 168
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 90