Atstarojošu elementu uz gājēja apģērba nebija, norāda policija.

BMW vadītājs Rīgā notriec gājēju bez atstarotājiem 27

Ziņas
2015. gada 19. decembrī 11:49
Pēc notriekšanas ar auto Rīgā dzīvību zaudējis gājējs, paziņoja Valsts policijā.

Traģiskais negadījums notika Maskavas ielā netālu no pagrieziena uz Salaspils memoriālu. 1991.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "BMW 320" uzbrauca gājējam - 1975.gadā dzimušam vīrietim, kurš notikuma vietā mira. Atstarojošu elementu uz gājēja apģērba nebija, norāda policija.

Policija informē, ka Rīgā, Lielirbes ielā nenoskaidrots vadītājs piektdien uzbrauca gājējai, 1995.gadā dzimušai sievietei un no notikuma vietas aizbrauca. Pēc negadījuma sieviete nogādāta slimnīcā.

Raunas pagastā uz autoceļa Strīķeļi-Pāvuli-Bormaņi 1956.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Mercedes Benz" izraisīja sadursmi ar 1954. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu "Volvo", kas bija sakabē ar puspiekabi. Pēc negadījuma slimnīcā nogādāti abu automašīnu vadītāji, kā arī automašīnas "Mercedes Benz" pasažiere.

Jelgavā, Sudrabu Edžus ielā 1953.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Audi 80" uzbrauca 1958.gadā dzimušai gājējai, kura izgāja uz ceļa braucamās daļas tuvu braucošas automašīnas priekšā. Pēc negadījuma gājēja nogādāta slimnīcā. Konstatēts, ka gājēja atradās alkohola reibumā.

Jelgavā, Atmodas ielas un Dobeles šosejas krustojumā 1958.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Plymouth Voyager" uzbrauca gājējai, 1992.gadā dzimušai sievietei, kura pēc negadījuma nogādāta slimnīcā, par satiksmes negadījumiem informē policija.

No piektdien 10 cietušajiem negadījumos puse bija gājēji.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 17
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 20
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18