Marta beigās tiesās kontrabandistu par 200 eiro kukuļa došanu 1

112
2015. gada 27. decembrī 20:23 2015. gada 27. decembrī 20:23
Jelgavas tiesa 30.martā sāks skatīt lietu, kurā vadītājs apsūdzēts 200 eiro kukuļa došanā, lai izvairītos no soda par kontrabandu, informē tiesā.

Paredzēts, ka tiesas sēde sāksies plkst.10.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai Valsts policijas darbinieks šā gada 20. maijā uz kāda autoceļa apturēja automašīnu, kuru vadīja apsūdzētā persona. Policijas darbinieki veica automašīnas apskati, kur tās salonā konstatēja nelikumīgus alkoholiskos dzērienus bez Latvijas akcīzes nodokļu markām.

Apsūdzētais, lai valsts amatpersonas – inspektori, izmantojot savu dienesta stāvokli, nenoformētu protokolu par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu, piedāvāja kukuli – 200 eiro apmērā.

Valsts policijas darbinieki brīdināja apsūdzēto, ka par kukuļdošanu ir paredzēta kriminālatbildība. Neskatoties uz to, ka par kukuļdošanu draud kriminālatbildība, apsūdzētais, iedeva valsts amatpersonām 200 eiro, noliekot tos inspektoru dienesta automašīnas salonā uz grīdas.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 323. panta pirmās daļas.

Tāpat vīrietim uzrādīta apsūdzība par to, ka viņš pārvietoja un glabāja nelikumīgus alkoholiskos dzērienus lielā apmērā, proti, ne mazāk kā 379, 0,7 litru tilpuma, ar Latvijas valsts akcīzes nodokļa markām nemarķētas stikla pudeles, pildītas ar šķidrumu, kuram piemita specifiska alkohola smarža.

BNS

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 11
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 12
Pievienot komentāru