Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāla tēma nākamgad būs "Virtuālais paradīzes dārzs"

Mākslas akadēmija izziņo leģendārā karnevāla tematiku. Pats pasākums - februārī 3

Kultūra
2015. gada 30. decembrī 10:48 2015. gada 30. decembrī 10:48
Apzinoties interneta pieaugošo ietekmi, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) 78. karnevāla tēma nākamgad būs "Virtuālais paradīzes dārzs".

Karnevāls "Virtuālais paradīzes dārzs", kas norisināsies 19.februārī, piedāvās plašu muzikālo un izklaides programmu atbilstoši izvēlētajai tēmai. Karnevāla viesi tiks aicināti svinēt digitālā laikmeta spožākos momentus

Karnevāla tēma izvēlēta, apkopojot pasākuma apmeklētāju idejas, kuras tika vāktas karnevāla "Facebook" lapā. Šogad starp vairākiem simtiem piedāvājumu, kuros bija novērojamas gan globālā tīmekļa aktualitātes, gan tā ietekme, tika rastas aizmetnes idejai radīt kopīgu "Virtuālo paradīzes dārzu".

78. Latvijas Mākslas akadēmijas Karnevāls taps ar bāra "Ezītis miglā" atbalstu, tādēļ 22.janvārī bārā ar īpašu pasākumu tiks ieskandināts karnevāls, kur varēs iegādāties arī svaigi drukātās biļetes.

Dekorācijas un mākslas objektus karnevāla nakts burvībai radīs LMA studenti un kolēģi no citām Latvijas mākslas skolām. Talkā nākusi arī Rīgas Amatniecības vidusskola, kuras pārziņā šogad ir scenogrāfija. Speciāli karnevālam instalācijas radīs arī plašāk zināmi mākslinieki, lai ikdienā studentiem ierasto ēku pārvērstu virtuālā paradīzes dārza labirintā. Par karnevāla atmosfēru rūpēsies arī liels daudzums brīvprātīgo palīgu.

Iecerēts, ka karnevāls durvis vērs 19.februārī plkst.20 un turpināsies līdz pat rīta gaismai. No plkst.21 apmeklētājiem būs pieejamas darbnīcas un aktivitātes, bet no plkst.22 akadēmijas ēkā atskanēs dzīvā mūzika.

BNS/Foto: Publicitātes (Pēteris Vīksna)

Citi šobrīd lasa

"Pirmdzimtā" režisors Aiks Karapetjans: "Ticu, ka katrā cilvēkā sēž dēmons"
Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 6
Dumpinieku Ansi Bērziņu cietumā Čehijā vaino uzbrukumā sargam un vienīgo no visiem pārvadā rokudzelžos 52
Pievienot komentāru