Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Naudas sods par atrašanos uz ledus ir līdz 71 eiro.

Pie Velnezera Rīgā policija sastapusi jauniešus uz ledus 8

112
2015. gada 30. decembrī 19:36 2015. gada 30. decembrī 19:36
Sākoties paaugstinātas bīstamības periodam uz Rīgas ūdenstilpju ledus, Rīgas Pašvaldības policija (RPP) šodien pie Velnezera Vidzemes priekšpilsētā sastapusi jauniešus, kuri kāpuši uz ledus, pastāstīja RPP pārstāve Inese Krieviņa.

Policisti brīdinājuši jauniešus, ka uz ledus pašreiz nav atļauts uzturēties, pastāstīja Krieviņa.

Pašlaik ledus biezums uz ūdenstilpēm Rīgā varētu būt no viena līdz trīs centimetriem.

Par jauniešiem, kuri šodien manīti kāpjam uz ledus, ziņo arī sociālo tīklu lietotāji, novēroja aģentūra LETA, aicinot līdzcilvēkus nepaiet garām šādās situācijās, jo pašreiz tas ir ļoti bīstami.

Krieviņa arī informēja, ka RPP sadarbībā ar Valsts policiju ir gatava pastiprinātā režīmā uzraudzīt kārtību Rīgā Jaunā gada pasākumu laikā.

Kā ziņots, pazeminoties gaisa temperatūrai, Rīgas ūdenstilpes pakāpeniski sāk aizsalt, tādēļ no šodienas tiek noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošo ūdenstilpju ledus, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

Šajā laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts. Atbilstoši Rīgas sabiedriskās kārtības noteikumu normām šādu rīkojumu izdevis pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR).

Rīkojuma izpildi kontrolē Rīgas Pašvaldības policija. Saskaņā ar sabiedriskās kārtības noteikumiem par prasību neievērošanu var tikt piemērots naudas sods līdz 71 eiro. Ja aizlieguma neievērošanas dēļ personu glābšanas darbos tiks iesaistīti speciālie dienesti, naudas sods var sasniegt 350 eiro.

Pašvaldības policija aicina par bīstamības periodā Rīgas administratīvajā teritorijā uz ledus pamanītajām personām informēt policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes dežūrdaļu jebkurā diennakts laikā, zvanot pa tālruni 28 365 842 vai 67 026 868.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 76
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 10
FOTO: uzspridzināta viena no ASV slavenākajām sporta būvēm 3
Skatīt visus komentārus