81 Foto
Sniegotajos ceļa posmos tiekot veikti brauktuvju tīrīšanas un kaisīšanas darbi, un ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 110 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Svētdienas sniegs joprojām būtiski apgrūtina braukšanu visā Latvijā 12

Ziņas
2016. gada 5. janvārī 07:07
Lai arī pēdējās diennakts laikā nav būtiski snidzis, svētdien sasnigušais sniegs joprojām būtiski apgrūtina braukšanu pa daudziem ceļiem visā Latvijā, informē "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Šorīt braukšanas apstākļi ir apgrūtināti pa Tallinas šoseju no Berģiem līdz Gaujas tiltam un no Tūjas krustojuma līdz Ainažiem, pa Vidzemes šoseju no Rīgas līdz Vangažiem, pa Valmieras šoseju no Stalbes līdz Valkai, pa Rīgas apvedceļa posmiem Baltezers-Saulkalne un Salaspils-Babīte, pa Daugavpils šoseju no Nīcgales līdz Pāterniekiem, no Varakļāniem līdz Terehovai un no Grebņevas līdz Medumiem, pa Bauskas šoseju no Rīgas līdz Iecavai, pa visu Jelgavas šoseju, pa Liepājas šoseju no Rīgas līdz Anneniekiem un no Saldus līdz Grobiņai, pa Ventspils šoseju no Rīgas līdz Strazdei un no Talsiem līdz Usmai.

Pa reģionālajiem autoceļiem apmierinoši braukšanas apstākļi ir vien Bauskas, Liepājas, Saldus, Jēkabpils, Alūksnes un Limbažu apkaimēs.

Sniegotajos ceļa posmos tiekot veikti brauktuvju tīrīšanas un kaisīšanas darbi, un ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 110 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības. Sinoptiķi prognozē, ka dienā snigs tikai vietām un nedaudz.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, LVC aicina autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. LVC uzsver, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs un ceļa stāvoklis ziemas laikā var mainīties ļoti strauji.

 

LETA / Foto: Edijs Pālens, Ieva Čīka, Evija Trifanova/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Latviešu čalis parāda, kā zibenīgi kļūt par zvaigzni feisbukā 22
  • Latviete un viņas dēliņš Īrijā kļūst par baisa nozieguma upuriem. Policisti sparīgi meklē pavedienus 13
  • Sieva Francijā pieķer vīru, kūtiņā seksuāli izmantojot savu vistu 12