Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mazā Ralfa svars piedzimstot bija 3,55 kilogrami, augums – 57 centimetri.

Burvīga sakritība Cēsīs - gada pirmais mazulis izrādās brālis Cēsu krustmeitiņai. FOTO 12

Novadu ziņas
2016. gada 5. janvārī 16:41 2016. gada 5. janvārī 16:41
Par pirmo jaundzimušo cēsnieku Cēsu klīnikas Dzemdību nodaļā 2016.gadā kļuvis Ralfs Zvaigzne. Zīmīgi, ka Ralfs kļuvis par jaunāko brālīti māsai Elzai Lotei, kura savukārt bija pirmais jaundzimušais Cēsu bērns 2014.gadā.

Puika piedzima cēsnieku Sigitas un Raivja Zvaigžņu ģimenē šā gada 5.janvārī plkst.00.16. Pēc vecāku teiktā, bērns bijis plānots uz 6.janvāri, Zvaigznes dienu, kā sakritība ar ģimenes uzvārdu, tādēļ liels esot bijis pārsteigums, kad, ierodoties dzemdēt, viņiem paziņots, ka Ralfs, visticamāk, kļūs par pirmo 2016.gadā dzimušo cēsnieku.

Zvaigžņu ģimenē jau aug četri bērni – 14, 12, piecus un divus gadus veci – divi brāļi un divas māsas.

Pēc dzemdībām māmiņa jūtas labi, un arī bērniņš esot mierīgs, tomēr Sigita atzīst, ka tāpat bijis stress, neraugoties uz to, ka šīs bijušas jau piektās dzemdības.

Kā stāsta nodaļas vecākā vecmāte Veronika Medne, ja viss noritēs, kā plānots, nedēļas beigās māte ar mazuli varēs doties mājās. Bērna svars piedzimstot bija 3,55 kilogrami, augums – 57 centimetri.

Sveikt vecākus bija ieradies arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, kurš novēlēja veselību un ātru tikšanu mājās, kā arī neslēpa pārsteigumu par tādu sagadīšanos, ka vienā ģimenē nu augs divi Cēsu krustbērni.

“Tas ir ļoti veiksmīgs trāpījums,” smaidot sacīja Rozenbergs, vienlaikus akcentējot, ka “priecājamies gan par jums, laimīgie vecāki, gan par jauno cēsnieku”.

Kopumā 2015.gadā Cēsu klīnikas Dzemdību nodaļā piedzimis 461 bērns - 238 zēni un 223 meitenes.

 

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Porziņģis nākamnedēļ viesosies slavenajā Džimija Falona šovā 4
Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 17
Vērtē, vai apcietināt pusaudzi, kurš piekāva policistu un tagad tiesas zālē pārvietojas, nodūris galvu 59
Skatīt visus komentārus