Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Loterijas "Keno" 29.decembra vakara izlozē tika uzminēti desmit skaitļi un laimēti 600 000 eiro.

Zināms cilvēks, kurš laimējis lielāko laimestu Latvijas loteriju vēsturē 18

Sabiedrība
2016. gada 6. janvārī 17:50 2016. gada 6. janvārī 17:50
Vakar, 5.janvārī Latvijas Loto birojā nokārtot formalitātes laimesta saņemšanai bija ieradies līdz šim veiksmīgākais loteriju spēlētājs Latvijā - viņam gada nogalē izdevās uzminēt 10 Keno skaitļus un laimēt lielāko laimestu loteriju vēsturē - 600 000 eiro!

Tā kā laimests ir ļoti iespaidīgs, veiksminieks bija atturīgs un par savu personību plašākai sabiedrībai bija ar mieru atklāt vien to, ka ir vīrietis no Vidzemes. Toties laimētājs labprāt pastāstīja savu spēlēšanas pieredzi: "Loterijās piedalos reti, bet tad, kad to daru, pērku biļetes ar maksimālo likmi, lai būtu iespēja pretendēt uz lielāko laimestu. Loteriju Keno iegādājos pirmo reizi, stundu pirms izlozes sākuma, pie tam spēlēju Ātrspēli (veiksmes skaitļus spēlētāja vietā pēc nejaušības principa izvēlas iLOTO sistēma - LL). Vakarā pēc izlozes gāju gulēt un nolēmu, ka jāpaskatās savā lietotāja profilā, kā veicies. Skatos, ka sadaļā "Laimests" ir skaitlis 600 000 eiro un vēl paspēju nodomāt - "redz kā ielikuši šeit reklāmu", taču īsti mierīgs prāts, redzot šo skaitli, man nebija. Modināju sievu, lai paskatās uz šo summu, un beigās salīdzināju savus izvēlētos skaitļus un izlozes rezultātus, līdz sapratu, ka patiešām esmu laimējis!"

Runājot par iespējām, ko sniedz šāda naudas summa, vīrietis Latvijas Loto atklāja, ka pret to attiecas nopietni, un laimests dos iespēju viņam kļūt no darba ņēmēja par darba devēju, kā arī viņš apsver iespēju daļu laimesta ziedot labdarībai.

Jau ziņots, ka Loterijas Keno 29.decembra vakara izlozē tika uzminēti 10 skaitļi un laimēti 600 000 eiro. Laimīgā loterijas biļete ar diviem spēles variantiem (likme 10 eiro par variantu) un abiem Džokeriem kopsummā par 23 eiro iegādāta internetā.

600 000 eiro ir lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē. Līdz šim lielākais loteriju laimests 367 395 eiro vērtībā 2013.gada novembrī laimēts loterijā SuperBingo. Līdz šim lielākais Keno laimests par 10 uzminētiem skaitļiem ir bijis 341 489 eiro un tas ir ticis laimēts divas reizes - 2006.gada jūlijā Aizkrauklē un 2010.gada oktobrī Rīgā.

Keno izlozes notiek trīs reizes dienā, septiņas dienas nedēļā. Maksimālais iespējamais laimests loterijā Keno par uzminētiem 10 skaitļiem šobrīd ir 600 000 eiro (lai to saņemtu, jāiegulda likme 10 eiro).

Latvijas Loto organizē loterijas Keno, Latloto 5 no 35, Viking Lotto, Eurojackpot, SuperBingo, ar divām papildspēlēm Džokers un Džokers 7, un deviņas momentloterijas. Loterijas biļetes var iegādāties Latvijas Loto, Narvesen, Latvijas Pasta, Virši-A, Statoil, Rimi, Maxima un citās tirdzniecības vietās, kā arī Latvijas Loto interneta vietnē www.latloto.lv.

BNS/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 15
Mājvieta Rīgā par 40 eiro: kā uzņēmīgi jaunieši dzīvo pamestajos Rīgas namos? 29
Eiropā izgatavota ekonomiska māja, kuru var salikt jebkur nieka 6 stundu laikā 8
Skatīt visus komentārus