Lielbritānijā latvietis sadūris savu īrnieku - otru latvieti 13

Ziņas
2016. gada 6. janvārī 18:22
Lielbritānijā tiesas priekšā stājies latvietis Guntis Gulbis, kurš sadūris sava dzīvokļa īrnieku - otru latvieti, vēsta laikraksts "The Teesside Gazette".

55 gadus vecais Gulbis tika apcietināts 12.augustā un jau iepriekš norādīja, ka savu vainu slepkavības mēģinājumā neatzīst.

Viņš vēl joprojām noraida apsūdzību slepkavības mēģinājumā, kaut arī noskaidrots, ka cietušais uzbrukuma laikā gulējis uz dīvāna ar galvu uz leju. Gulbis uzstāj, ka viņš nodarījis miesas bojājumus savam īrniekam, bet nav to darījis ar nolūku nogalināt. Viņš norāda, ka savu īrnieku sadūris aizstāvoties, jo tas viņam uzbrucis ar nolūku atņemt nazi.

Prokuratūra uzsver, ka "jebkura persona, kura atkārtoti dur kādam, kas bezpalīdzīgi guļ uz vēdera, to dara ar nolūku nogalināt".

Prokurore Kristīna Egertona skaidro, ka 31 gadu vecais latvietis, kurš pamodās no tā, ka viņam tiek durts mugurā, cīnījās pretī savam uzbrucējam, tiekot sadurts arī rokā.

Mājā uzbrukuma brīdī bijuši arī citi Gulbja īrnieki, kuri izsaukuši policiju un ātro palīdzību. Cietušais nogādāts slimnīcā, bet jau nākamajā dienā varēja doties mājās.

Gulbis kopš 12.augusta ir paturēts apcietinājumā.

LETA / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Marija Bērziņa: "Kad spēcīgas sievietes neatrod līdzvērtīgus vīriešus, viņas sāk pieprasīt no citiem" 0
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 30
  • Darbspējīgs rīdzinieks vecumā līdz 45 - tāds ir tipisks alimentu nemaksātājs 10