Lielbritānijā latvietis sadūris savu īrnieku - otru latvieti 13

112
2016. gada 6. janvārī 18:22 2016. gada 6. janvārī 18:22
Lielbritānijā tiesas priekšā stājies latvietis Guntis Gulbis, kurš sadūris sava dzīvokļa īrnieku - otru latvieti, vēsta laikraksts "The Teesside Gazette".

55 gadus vecais Gulbis tika apcietināts 12.augustā un jau iepriekš norādīja, ka savu vainu slepkavības mēģinājumā neatzīst.

Viņš vēl joprojām noraida apsūdzību slepkavības mēģinājumā, kaut arī noskaidrots, ka cietušais uzbrukuma laikā gulējis uz dīvāna ar galvu uz leju. Gulbis uzstāj, ka viņš nodarījis miesas bojājumus savam īrniekam, bet nav to darījis ar nolūku nogalināt. Viņš norāda, ka savu īrnieku sadūris aizstāvoties, jo tas viņam uzbrucis ar nolūku atņemt nazi.

Prokuratūra uzsver, ka "jebkura persona, kura atkārtoti dur kādam, kas bezpalīdzīgi guļ uz vēdera, to dara ar nolūku nogalināt".

Prokurore Kristīna Egertona skaidro, ka 31 gadu vecais latvietis, kurš pamodās no tā, ka viņam tiek durts mugurā, cīnījās pretī savam uzbrucējam, tiekot sadurts arī rokā.

Mājā uzbrukuma brīdī bijuši arī citi Gulbja īrnieki, kuri izsaukuši policiju un ātro palīdzību. Cietušais nogādāts slimnīcā, bet jau nākamajā dienā varēja doties mājās.

Gulbis kopš 12.augusta ir paturēts apcietinājumā.

LETA / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Sen neredzēta! Agrāk tik skandalozā Mailija Sairusa rāmi atpūšas pludmalē. Bikini FOTO 1
"Mīlam snīkerus, bet taisām tos citādi," - japāņi atkārto ikoniskos "adidas" modeļus
Latvijas naftas ieguvēji Valsts kontrolei pārmet nekompetenci un biznesa graušanu 8
Skatīt visus komentārus