Dzintars: "Vienotībai" šis ir līdz šim kritiskākais brīdis tās pastāvēšanas vēsturē, un vienotības jēdziens ir pēdējais, ar ko šī partija pašlaik asociējas."

Dzintars: "Vienotībai" šis ir kritiskākais brīdis pastāvēšanas vēsturē 35

Politika
2016. gada 7. janvārī 21:40 2016. gada 7. janvārī 21:40
"Vienotība" piedzīvo līdz šim kritiskāko brīdi tās pastāvēšanas vēsturē, uzskata nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Komentējot valdības veidošanas gaitu un finanšu ministra Jāņa Reira (V) atteikšanos kandidēt uz premjera amatu, Dzintars prognozēja, ka galu galā "Vienotība", visticamāk, vienosies par vienu kandidātu un prezidents viņu aicinās veidot valdību.

"Bet šis process "Vienotībai" ir ārkārtīgi smags. "Vienotībai" šis ir līdz šim kritiskākais brīdis tās pastāvēšanas vēsturē, un vienotības jēdziens ir pēdējais, ar ko šī partija pašlaik asociējas," piebilda politiķis.

Kā ziņots, Reirs ir informējis Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, ka nekandidēs uz premjera amatu. Reirs apliecināja, ka viņam oficiāli izteikts piedāvājums uzņemties Ministru prezidenta pienākumus. Tomēr viņš šodien informēja prezidentu, ka vēlas turpināt darbu kā finanšu ministrs arī jaunajā valdībā, ja viņu aicinās to darīt prezidenta nominētais kandidāts.

Līdz ar to premjera pienākumus varētu uzticēt politiķim Kārlim Šadurskim (V), kurš tos arī varētu uzņemties, liecina neoficiālā informācija. Savukārt Šadurskis apgalvoja, ka nav oficiāli uzrunāts kandidēt uz premjera amatu. Viņš arī neesot aicināts uz sarunu pie prezidenta.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
"Tevi spārda kājām, bet visiem vienalga" - lietuvietis Edvards par pārdzīvoto Jāņu naktī Rīgā 82
"Basketbolisti mūsdienās ir tik jutīgi..." - bijusī "Knicks" zvaigzne uzskata, ka Porziņģis kļūdījies
Skatīt visus komentārus