Nokrišņi un putenis prognozēts visā Latvijā.

Prognozē, ka nākamnedēļ pēc sniegputeņa gaidāms bargs sals 5

Ziņas
2016. gada 9. janvārī 17:16
Nākamnedēļ no pirmdienas līdz trešdienai Latvijā snigs un puteņos, pēc tam pastiprināsies sals, valsts austrumos var kļūt aukstāks par -25 grādiem, liecina jaunākā "Global Forecast System" prognoze.

Sagaidāms, ka visvairāk snigs otrdien un naktī uz trešdienu valsts dienvidaustrumu daļā. Nokrišņi un putenis prognozēts visā valstī, pirmdien pūtīs mēreni stiprs austrumu, dienvidaustrumu vējš, otrdien gaidāms brāzmains ziemeļaustrumu, trešdien - ziemeļu vējš.

Gaisa temperatūra nedēļas sākumā paaugstināsies līdz -1..-8 grādiem, bet vējš radīs sajūtu, ka sals ir lielāks. Trešdien sāks ieplūst arktiskās gaisa masas, tādēļ nedēļas otrā puse gaidāma aukstāka, valsts austrumos gaisa temperatūra dažbrīd var tuvoties -30 grādiem. Šāds sals būs iespējams tikai tad, ja izklīdīs mākoņi.

Aukstajām gaisa masām plūstot pār neaizsalušo jūru, var veidoties sniega mākoņi, līdzīgi tiem, kas 3.janvārī Rīgai atnesa vairāk nekā 20 centimetru sniega. Ar šo procesu saistīta stipra snigšana nelielās teritorijās piekrastes tuvumā visvairāk iespējama nākamās nedēļas vidū.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Reirs pat nevarot normāli strādāt. Labklājības ministrija skaidro, kādēļ brūk tās ēka 22
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 23
  • Pasaule smīkņā par neizskaidrojumu Trampa dīvainību. VIDEO 7