Kārļa Šadurska izredzes ieņemt premjera amatu tiek vērtētas kā reālas.

Premjera krēslam prezidents uzrunājis Kārli Šadurski 165

Ziņas
2016. gada 9. janvārī 19:26
Pēc Valmieras mēra Jāņa Baika atteikuma kļūt par premjera kandidātu, Valsts prezidents Raimonds Vējonis ticies ar Vienotības frakcijas priekšsēdētāju Kārli Šadurski un piedāvājot uzņemties valdības veidošanu, vēsta TV3 ziņas.

TV3 ziņu rīcībā ir informācija, ka prezidents ar Šadurski ticies sestdien un nākamnedēļ viņu varētu aicināt veidot valdību.

Saeimas deputāts Šadurskis aģentūrai BNS neslēpa, ka ir runājis ar Valsts prezidentu. "Es esmu runājis ar prezidentu" - šādi viņš atbildējis uz jautājumu, vai Valsts prezidents Raimonds Vējonis viņam ir piedāvājis veidot jauno valdību.

Šadurskis atzina, ka abi ar prezidentu vienojušies, ka sabiedrībai pagaidām neatklās, par ko runājuši. Viņš uzsvēra, ka jaunumi šajā jomā gaidāmi otrdien.

Savukārt aģentūras BNS rīcībā esošā informācija liecina, ka Šadurska izredzes ieņemt premjera amatu tiek vērtētas kā reālas.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka līdz šim Vējonis veidot valdību ir piedāvājis finanšu ministram Jānim Reiram un Valmieras mēram Jānim Baikam, taču abi ir atteikušies.

Pašreizējā premjere Laimdota Straujuma ("Vienotība") 7.decembrī paziņoja par demisiju.

BNS, Kasjauns.lv / Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vinils atkal ir modē! Mareks: “Man pietika izdzirdēt, kā tā plate skan uz sabvūfera!” 15
  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 66
  • Atzīmējot Zemes stundu, satumst visa planēta 4