Āboltiņa gan esot pieļāvusi šādas tādas kļūdas, taču tagad padarīt viņu par "peramo puiku" nav pelnīti, uzskata kādreizējais poltiķis Einars Repše.

Einars Repše: "Āboltiņa ir nopelta nepelnīti" 128

Viedokļi
2016. gada 11. janvārī 08:20 2016. gada 11. janvārī 08:20
Partijas "Vienotība" priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ir nopelta nepelnīti, pirmdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja ekspremjers, partijas "Jaunais laiks" dibinātājs.

Viņš norādīja, ka Āboltiņa ir uzbūvējusi "Vienotību" un "padarīt viņu par peramo puiku būtu nepelnīti". Vienlaikus Repše atzina, ka Āboltiņa ir pieļāvusi dažādas kļūdas savā darbībā.

Savukārt, runājot par jautājumu, ka vairāki "Vienotības" politiķi ir atteikušies pretendēt uz premjera amatu, Repše pauda, ka, "labāk, lai cilvēki atsakās, ja saprot, ka viņiem nav misijas apziņas".

Jau ziņots, ka vienīgā partijas "Vienotība" oficiāli nosauktā premjera amata kandidāte ir Āboltiņa.

Taujāts, vai pats Repše varētu atgriezties lielajā politikā, viņš sacīja, ka " esmu sapratis sabiedrības mājienu un politikā nedaru neko".  Ekspremjers atgādināja, ka viņa vadītā partija "Latvijas Attīstībai" 12.Saeimas vēlēšanās ir cietusi sakāvi, un to viņš uztvēris kā mājienu, ka ar politiku nodarboties vairs nevajag.

"Ja valstij mani vajag, atrast mani ir ļoti viegli," piebilda Repše.

BNS/Foto: Evija Trifanova/Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Hosams Abu Meri atklāti izstāsta, kāpēc šķīrās no savas Lindas 86
Tā tagad izskatās glaunajā Ogres hotelī "Club 1934" - viesnīca ir izdemolēta 22
"Ryanair" brīdina tos, kuri šogad ceļos ar viņiem - jāpievērš uzmanība rokas bagāžai 6
Skatīt visus komentārus