Āboltiņa gan esot pieļāvusi šādas tādas kļūdas, taču tagad padarīt viņu par "peramo puiku" nav pelnīti, uzskata kādreizējais poltiķis Einars Repše.

Einars Repše: "Āboltiņa ir nopelta nepelnīti" 128

Ziņas
2016. gada 11. janvārī 08:20
Partijas "Vienotība" priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ir nopelta nepelnīti, pirmdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja ekspremjers, partijas "Jaunais laiks" dibinātājs.

Viņš norādīja, ka Āboltiņa ir uzbūvējusi "Vienotību" un "padarīt viņu par peramo puiku būtu nepelnīti". Vienlaikus Repše atzina, ka Āboltiņa ir pieļāvusi dažādas kļūdas savā darbībā.

Savukārt, runājot par jautājumu, ka vairāki "Vienotības" politiķi ir atteikušies pretendēt uz premjera amatu, Repše pauda, ka, "labāk, lai cilvēki atsakās, ja saprot, ka viņiem nav misijas apziņas".

Jau ziņots, ka vienīgā partijas "Vienotība" oficiāli nosauktā premjera amata kandidāte ir Āboltiņa.

Taujāts, vai pats Repše varētu atgriezties lielajā politikā, viņš sacīja, ka " esmu sapratis sabiedrības mājienu un politikā nedaru neko".  Ekspremjers atgādināja, ka viņa vadītā partija "Latvijas Attīstībai" 12.Saeimas vēlēšanās ir cietusi sakāvi, un to viņš uztvēris kā mājienu, ka ar politiku nodarboties vairs nevajag.

"Ja valstij mani vajag, atrast mani ir ļoti viegli," piebilda Repše.

BNS/Foto: Evija Trifanova/Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 17
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 20
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18