Baložu iecirkņa policisti konfiscēja kopumā trīs nelegālus, deaktivizētus šaujamieročus, divas mašīnpistoles un karabīni.

Sieva lūdz policiju savaldīt savu vīru, kurš ar ieroci biedē kaimiņus 3

112
2016. gada 11. janvārī 14:41 2016. gada 11. janvārī 14:41
Svētdien Ķekavas novadā kādā privātmājā 1989. gadā dzimusi sieviete informējusi pašvaldības policiju par to, ka viņas 1977.gadā dzimušais vīrs jau ilgstoši atrodas alkohola reibumā un ar karabīni biedē kaimiņus, informēja policijā.

Notikuma vietā sākumā ieradās pašvaldības policisti, kas konstatēja, ka bez sievietes minētās karabīnes privātmājā, iespējams, atrodas arī citi šaujamieroči.

Tādēļ uz notikuma vietu tika izsaukti Baložu iecirkņa policisti, kuri konfiscēja kopumā trīs nelegālus, deaktivizētus šaujamieročus divas mašīnpistoles un karabīni.

Savukārt stiprā alkohola reibumā esošais ieroču īpašnieks tika nodots mediķiem, kuri viņu nogādāja ārstniecības iestādē. Vīrietis jau agrāk vairākkārt nonācis policijas redzeslokā saistībā ar ģimenes konfliktiem.

Uzsākts kriminālprocess par šaujamieroču neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un nēsāšanu. Par var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

BNS / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Stilistu triki, kā par mazu naudu izskatīties izsmalcināti un dārgi 10
Dziedātāja Bjorka režisoru Larsu fon Trīru vaino seksuālā uzmācībā 15
Zādzība no privātmājas pagalma Beberbeķos ļaundariem izvērtās negaidīti 2
Pievienot komentāru