12.janvārī, ir gaidāma ilgstoša snigšana, un sniega segas biezums naktī pieaugs vēl par 6-8 centimetriem.

Valsts rietumos sniega sega sasniegusi teju 20 centimetrus 2

Ziņas
2016. gada 11. janvārī 22:37
Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā un Saldū sniega sega šovakar līdz plkst.22 sasniegusi 19 centimetrus (cm), paziņoja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).

Vičaku novērojumu stacijā, kas atrodas Ventspils novada Ances pagasta Irbenē, sniega sega šovakar līdz plkst.22 sasniegusi 18 cm, bet Kolkā - 15 cm. Tikpat bieza sniega sega divas stundas pirms pusnakts bija arī Rīgas jūras līča pretējā pusē - Ainažos.

Nākamā biezākā sniega sega plkst.22 bija Rīgā - 12 cm. Lielpēču novērojumu stacijā, kas atrodas Ogres novada Ogresgala pagastā, līdz plkst.22 bija sasniguši 11 cm sniega, bet Siguldā - 10 cm.

Alūksnē un Daugavpilī divas stundas pirms pusnakts sniega segas biezums bija 9 cm, bet Sīļu novērojumu stacijā, kas atrodas Līvānu novada Rožupes pagastā, kā arī Skrīveros sniega segas biezums bija 8 cm.

Visplānākā sniega sega - 7 cm - šovakar plkst.22 bija Dobelē un Krāslavas novada Piedrujā, liecina LVĢMC dati.

Kā ziņots, arī otrdien ir gaidāma ilgstoša snigšana, un sniega segas biezums naktī pieaugs vēl par 6-8 centimetriem, bet dienas laikā - vēl par 6-12 centimetriem. Tādējādi kopumā diennakts laikā sniega sega palielināsies par 15-20 centimetriem.

Vietām ir iespējams arī neliels putenis, kā arī snigšanas laikā pasliktināsies redzamība, bet uz ceļiem veidosies sniega sanesumi..

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 31
  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Ropažnieks Jānis laimē iespaidīgu naudas summu. "Sākumā domāju, ka tie ir 10 eiro..." 10