Raimonda Paula jubilejas gadā Rātsnama zvani atskaņos iedzīvotāju izvēlētas komponista melodijas 3

Runā Rīga
2016. gada 12. janvārī 19:50 2016. gada 12. janvārī 19:50
Par godu komponista Raimonda Paula 80. gadu jubilejai Rīgas Rātsnama zvani februārī sāks atskaņot Maestro melodijas, kuras būs ieteikuši iedzīvotāji. Izvēlēto melodiju aranžējumi tiks saskaņoti ar komponistu.

Rātsnama zvani katru stundu spēlēs tikai Maestro melodijas. Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs norāda, ja rīdziniekiem un pilsētas viesiem tas patiks, tad pēc viņu vēlēšanās melodijas atskaņos arī turpmāk. “Maestro melodiju zvanu spēles organiski papildinās baznīcu zvanu torņu mūziku un ar laiku kļūst par neatņemamu vecpilsētas sastāvdaļu,” ir pārliecināts pilsētas mērs.

Līdz 1. februārim Rīgas domes sociālo tīklu profilos Facebook un Twitter gaidīs ierosinājumus par to, kādas R.Paula melodijas iedzīvotāji vēlētos dzirdēt Rātsnama zvanu repertuārā. Savus ieteikumus var sūtīt arī uz Rīgas domes e-pastiem nsa@riga.lv un apc@riga.lv vai zvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni 80 000 800. Ieteikumi tiks apkopoti un 15 vispopulārākās melodijas tiks pielāgotas zvanu spēles specifikai, lai ar Maestro akceptu turpmāk priecētu pilsētniekus.

Kā zināms, šobrīd Rātsnama zvani no plkst. 8.00 līdz 23.00 ik pēc stundas atskaņo kādu klasisku un tautā zināmu skaņdarbu, starp kuriem nav nevienas R. Paula melodijas. No Vācijas atvestie un šīs valsts speciālistu uzstādītie 30 datorizētie zvani uz Rātsnama terases sāka skanēt 2006. gadā.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommre / Foto: Mārtiņš Plūme/LETA

Citi šobrīd lasa

"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 50
Laika prognoze svētdienai
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 5
Pievienot komentāru