Šadurskis: ZZS ļoti vēlējās iegūt satiksmes ministra krēslu

Ziņas
2016. gada 14. janvārī 08:12
Zaļo un zemnieku savienības nosacījums valdības veidošanai bijis, lai šis politiskais spēks savā pārraudzībā saņemtu Satiksmes ministriju, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja partijas "Vienotība" bijušais premjera amata kandidāts, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Kārlis Šadurskis.

Kā norādīja Šadurskis, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis iepriekšējās sarunās paudis ļoti lielu vēlmi, lai viņa pārstāvētajai savienībai tiktu satiksmes ministra krēsls. "Ir satiksme - ir valdība, nav satiksme - nav valdības," tā Brigmaņa teikto atstāstīja "Vienotības" pārstāvis.

Šadurskis apgalvoja, ka Satiksmes ministrijas pārraudzība ZZS esot nepieciešama saistībā ar nākamgad gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. Proti, šīs ministrijas rīcībā ir lieli resursi infrastruktūras uzlabošanai, kurus ieguldot varot panākt labākus rezultātus pašvaldību vēlēšanās.

Līdz ar to Satiksmes ministrija kļūšot par galveno dalāmo atbildības sfēru jaunajā valdībā.

Kā ziņots, Valsts prezidents Raimonds Vējonis (ZZS) ir nolēmis uzticēt premjera pienākumus ZZS nominētajam premjera amata kandidātam Mārim Kučinskim.

Kučinskis piedāvā būtiskas pārbīdes valdībā, paredzot, ka bez premjera amata ZZS saglabātu ietekmi arī Aizsardzības, Veselības un Zemkopības ministrijā, kurās turpinātu darboties līdzšinējie ministri - Raimonds Bergmanis, Guntis Belēvičs un Jānis Dūklavs. Bez šīm ministrijām ZZS nolūkojusi arī naudīgo Finanšu ministriju, kuras vadība varētu tikt līdzšinējai ekonomikas ministrei Danai Reizniecei-Ozolai, kā arī Satiksmes ministriju, šīs nozares vadībā atgriežoties Uldim Augulim.

LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 14
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 21
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 33