Kurzemē kāds 76 gadus vecs vīrietis aizgājis uz veikalu ar čībām.

Vīrietis čībās izskrien uz bodi un smagi apsaldē pēdu

112
2016. gada 14. janvārī 11:27 2016. gada 14. janvārī 11:27
Kurzemē kāds 76 gadus vecs vīrietis aizgājis uz veikalu ar čībām un smagi apsaldējis vienu pēdu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Vīrietis apsaldējumus guvis jau pirms trīs dienām, tomēr pēc palīdzības vērsies tikai vakar, kā rezultātā pēdā sākusies nekroze. Sirmgalvis nogādāts slimnīcā.

Kopumā NMPD mediķi vakar snieguši palīdzību 13 cilvēkiem ar ķermeņa atdzišanu un apsaldējumiem.

Vēl Vidzemē kāds 55 gadus vecs vīrietis staigājis nepiemērotos apavos un guvis abu pēdu apsaldējumus. Lai gan viņš pēc palīdzības vērsies vakar, apsaldējumus viņš guvis divas dienas iepriekš.

Savukārt Rīgā kāds 57 gadus vecs vīrietis piedzēries atrasts guļam sniegā. Mediķus šajā gadījumā piesaistījuši policijas darbinieki. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar plaukstu apsaldējumiem un ķermeņa atdzišanu.

Rīgas reģionā kāda 92 gadus veca sirmgalve, kura dzīvo viena, savā dzīvoklī nokritusi, salauzusi kāju un nav varējusi izsaukt palīdzību. Palīdzību izsaukuši viņas kaimiņi. Lai tiktu sievietes dzīvoklī, glābējiem nācies uzlauzt durvis. Sieviete nogādāta slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu un kājas lūzumu.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1224 izsaukumiem, no tiem 170 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Vieglatlētei Aigai Grabustei kāzas lauku stilā
"Mūsu zeme, Latvija!" Dāvis Bertāns gaumīgi paziņo, ka spēlēs izlasē 8
8 svarīgas lietas, ja vēlies tikt vaļā no apaļīga vēderiņa
Pievienot komentāru