Finanšu ministrs Jānis Reirs.

ZZS Reiram esot piedāvājusi kļūt par labklājības ministru 2

Ziņas
2016. gada 14. janvārī 13:13
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvji esot piedāvājuši pašreizējām finanšu ministram Jānim Reiram (V) kļūt par labklājības ministru, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Pašlaik gan potenciālie koalīcijas partneri par atbildības jomu sadalījumu jaunajā valdībā nav vienojušies. ZZS savā pārziņā vēlētos Finanšu ministriju, Zemkopības ministriju, Aizsardzības ministriju, Satiksmes ministriju, Veselības ministriju.

Savukārt nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK solīts saglabāts tās pārziņā esošās ministrijas - Tieslietu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības, kā arī Kultūras ministriju.

Tas nozīmē, ka "Vienotības" pārziņā būtu Iekšlietu ministrija, Ārlietu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Labklājības ministrija un Ekonomikas ministrija. Šādam atbildības jomu sadalījumam "Vienotība" varētu nepiekrist, kas nozīmē, ka piedāvājumā varētu būt izmaiņas.

Kā ziņots, Valsts prezidents Raimonds Vējonis pēc vakardienas tikšanās ar iespējamo "Vienotības" premjera amata kandidātu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju Kārli Šadurski un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) nominēto premjera amata kandidātu Māri Kučinski ir nolēmis uzticēt premjera pienākumus Kučinskim.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 66
  • Liepājnieks Antons tiesā uzvar "Rimi" un piedzen 200 eiro 9
  • Dzīvnieku mocītājs Kalētu fermā turpina mērdēt lopus 6