Finanšu ministrs Jānis Reirs.

ZZS Reiram esot piedāvājusi kļūt par labklājības ministru 2

Politika
2016. gada 14. janvārī 13:13 2016. gada 14. janvārī 13:13
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvji esot piedāvājuši pašreizējām finanšu ministram Jānim Reiram (V) kļūt par labklājības ministru, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Pašlaik gan potenciālie koalīcijas partneri par atbildības jomu sadalījumu jaunajā valdībā nav vienojušies. ZZS savā pārziņā vēlētos Finanšu ministriju, Zemkopības ministriju, Aizsardzības ministriju, Satiksmes ministriju, Veselības ministriju.

Savukārt nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK solīts saglabāts tās pārziņā esošās ministrijas - Tieslietu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības, kā arī Kultūras ministriju.

Tas nozīmē, ka "Vienotības" pārziņā būtu Iekšlietu ministrija, Ārlietu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Labklājības ministrija un Ekonomikas ministrija. Šādam atbildības jomu sadalījumam "Vienotība" varētu nepiekrist, kas nozīmē, ka piedāvājumā varētu būt izmaiņas.

Kā ziņots, Valsts prezidents Raimonds Vējonis pēc vakardienas tikšanās ar iespējamo "Vienotības" premjera amata kandidātu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju Kārli Šadurski un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) nominēto premjera amata kandidātu Māri Kučinski ir nolēmis uzticēt premjera pienākumus Kučinskim.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Pie Latvijas robežas trako prātu izkūkojuši igauņi 17
Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 123
Pievienot komentāru