Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šosezon Rīgā darbosies trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

Purvciemā atklās jaunizveidoto slēpošanas trasi

Runā Rīga
2016. gada 14. janvārī 15:34 2016. gada 14. janvārī 15:34
Piektdien, 15. janvārī, plkst. 11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs atklās pašvaldības jaunizveidoto distanču slēpošanas trasi, kas atrodas Purvciemā, Lielvārdes ielā 141 pie Rīgas 84.vidusskolas.

Jaunās slēpošanas trases nosaukums būs Rīgas ziemas sporta un atpūtas parks „Purvciems”. Trasi un inventāra nomas punktu apsaimniekos sporta skola „Arkādija”, kuras pārraudzībā ir arī slēpošanas trase Uzvaras bulvārī 15. „Purvciema” trase ir aptuveni 800 metrus gara. Trase izmantojama bez maksas un pie tās darbosies arī inventāra nomas punkts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Līdz ar jaunās trases atklāšanu, šosezon Rīgā darbosies trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

Rīgā šoziem darbosies arī vairākas slidotavas. Esplanādē ir ierīkota mākslīgā ledus slidotava. Savukārt dabīgā ledus slidotas atrodas Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15, pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes iela 5c) un pie Rīgas Pļavnieku ģimnāzijas (A.Saharova iela 35). Slidotava tiek veidota arī pie Anniņmuižas vidusskolas (Kleistu ielā 14).

Plašāka informācija par Rīgas pašvaldības izveidotajām slēpošanas trasēm un slidotavām, to darba laiku un kontaktinformāciju pieejama tīmekļa vietnē: www.sports.riga.lv sadaļā „Aktuāli”.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti uz Rīgas ziemas sporta un atpūtas parka „Purvciems” atklāšanu. Žurnālistu ērtākai nokļūšanai uz Purvciemu tiks nodrošināts autobusiņš no Rīgas domes, kas līdz plkst. 10.30 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Notiesāto pēdās: Kā šobrīd izskatās pamestajā Šķirotavas cietumā? 4
Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 239
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 5
Pievienot komentāru