Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mājas saimnieks teica, ka, iespējams, bija palikušas vaļā krāsns durvis, bet blakus žāvējās malka. Šis ir jau otrais ugunsgrēks nedēļas laikā, kas paņēmis bērnu dzīvības.

Ugunsgrēkā Ogres novadā miris 11 gadus vecs bērns 21

112
2016. gada 15. janvārī 09:54 2016. gada 15. janvārī 09:54
Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkā Ogres novadā gāja bojā 11 gadus vecs bērns, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vakar plkst.23.47 VUGD saņēma izsaukumu uz Ogres novadu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu koka dzīvojamā māja pilnā 90 kvadrātmetru platībā un tās jumts un pārsegums jau ir iebrucis. No mājas pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās bija evakuējušies četri cilvēki, divi pieaugušie, kas ugunsgrēkā cieta, un divi bērni.

Cietušie tika nodoti mediķiem, taču vīrietis no hospitalizācijas atteicās. Degošajā mājā ugunsdzēsēji glābēji atrada 11 gadus vecu bērnu, kurš ugunsgrēkā bija gājis bojā. Pēc saimnieku teiktā, iespējams, vakarā bija palikušas neaizvērtas krāsns durvis un pie krāsns žāvējās malka, taču precīzus notikušā apstākļus noskaidro Valsts policija.

Savukārt šonakt plkst.3.58 saņemts izsaukums uz Tallinas ielu Rīgā, ka dega dzīvojamā māja. Ierodoties konstatēts, ka deg trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā esošā saimniecības telpa un starpstāvu pārsegums starp pirmo un otro stāvu septiņu kvadrātmetru platībā. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no mājas pašu spēkiem izkļuvuši astoņi pieaugušie. Ugunsgrēkā cieta aptuveni 50 gadus vecs vīrietis, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst.5.20. Notikuma apstākļus noskaidro Valsts policija.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks izcēlās Olaines pagasta Plakanciemā. Plkst.3.09 ugunsdzēsēji glābēji saņēma informāciju, ka deg dārza māja. Tomēr, ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg divstāvu mūra ēka 120 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst.7.22. Arī šeit iemeslus noskaidros Valsts policija.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 33 izsaukumus - 16 uz ugunsgrēkiem un 13 uz glābšanas darbiem, savukārt četri no izsaukumiem bija maldinājumi. Vakardien glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega vieglā automašīna, atkritumi, paklājs, sodrēji trīs māju dūmvados, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, tualete, palīgtelpa, kūts, dekoratīvs vainags un galds.

LETA/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 35
Aizraujošs skaistums! Apakšveļas zīmola “Victoria's Secret” gadskārtējā modes skate 3
Skatīt visus komentārus